Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba éri meg...

Melyik országba éri meg kiköltözni?

Figyelt kérdés

júl. 25. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Spanyolország
Ausztria
Dánia
Finnország
25 szavazat
1 2
 1/14 Mad Max2 ***** válasza:
72%

Magyarországról?



Bárhova

júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó, csak ez nagyon komplikált kérdés.

1000 dologtól függ

júl. 25. 20:12
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ausztria Németország kézenfekvő
júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Egyes. A bárhová mit takar? Etiópiába is?
júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, csak ez nagyon komplikált kérdés.


1000 dologtól függ"


Pontosan így van, ha tudod azokat a dolgokat , hogy neked mik, akkor neked kell választani. Addig a szavazatból csak az adott szavazó preferenciája jön le.


Mondjuk, aki anyagilag már független, és nem feltétlen a pénzszerzés a motiváció, kedveli a tengert, a jó időt, akkor lehet, hogy Spanyolország.


Aki mondjuk egzisztenciálisan keresi még a célját, az valószínűleg hamarabb megy Ausztriába vagy Dániába; akár diplomával, akár gyári munkásnak.


De ha mondjuk olyan munkád van, olyan szaktudásod, hogy bárhol elkél, akkor ha a tengert szereted Spanyol. ha a hideget Finn, szintén rajtad múlik.


Ha valaki szintén pénzt akar keresni, de nem szereti Ausztriát, meg mondjuk nem kíván németül tanulni, és inkább a szívére hallgat, akkor lehet hamarabb megy Spanyolországba vagy Finno.ba.


Ha valaki tud egy kicsit németül, bár Spanyolba menne szíve szerint, de a pénz fontosabb, valószínűleg Ausztriába fog menni.


Szóval, ezer+egy szcenáriót lehetne leírni.


Találd meg a te 1000 függő dolgaid , és az alapján dönt. Persze, ha az itteni szavazók többsége is dolog, akkor jó ez a szavazás. Egyébként meg felesleges, magadnak kell tudni.

júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi utolsó!

Nemzetközi Gazdálkodáson tanulok, tudok jól angolul.

A meleget szeretem, és a latin zenéket is, illetve a spanyol nyelvet. Viszont Finnországban többet lehet keresni, befogadó, világ legjobb oktatása, és egészségügye van ott.

Ausztriáról azt hallottam hogy nem valami befogadó, és nem tetszik a német nyelv, viszont jó ország, és közel is van.

Mindenhol van érv és ellenérv, ezért nem tudom.

júl. 25. 21:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne úgy közelítsd meg, hogy mi éri meg a legjobban, inkább úgy, hogy hol élnéd le az életedet halálodig a legszívesebben.

Én például Olaszországot választanám. Sok a probléma, folyamatos sztrájkok mennek, nagy a fejetlenség sok helyen de a mediterrán környezet, a kultúrájuk és maga az olasz hangulat szerelmese vagyok. :)

júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriára szavaztam de csak mert nem volt Németország. 8 évig dolgoztam ott, kellemes a környezet, kicsivel hűvösebb az éghajlat, velem abszolút elfogadóak voltak mindenütt az emberek. Gyors és jó az ügyintézés, sokkal jobb a közbiztonság. 150 szót tudtam, amikor kimentem, mostanra középszinten beszélem a nyelvet, pedig én is angolos voltam.
júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ausztria, Svájc
júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Svájcba útlevél és munkavállalói vízum kell. És rühellik a külföldieket. Igazából vidéken egymást is.
júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!