Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erről mi a véleményetek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nézegetem Romeo-n a profilokat, és megakadt a szemem egy srácon. A bemutatkozó szöveget úgy kezdi, hogy nem keres alkalmit semmilyen formában. Illetve olyat is ír, hogy akár nyitott komolyra is.

Nincs bejelölve a "looking for" résznél a "dates", csak a másik kettő. Ez eddig érthető.

De 3 darab képe van kinn, az egyik egy pucsítós kép a fenekéről (igen ő passzív), egy az izmos hasáról, és egy kép ruhában háttal.

Számomra ez nem igazán fér össze, hogy nem akar alkalmit, de a fenekét kiteszi a kirakatba? És az arcát nem mutatja, csak a testét. Nekem pont úgy jön le, hogy na gyertek kapható vagyok...



aug. 29. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én elég konzervatív vagyok, de szerintem ne általánosíts.

Hiszen olyan is előfordul,aki egy könyvet olvasó srácot ábrázol és ennek ellenére alkalmit keres, szexet.

Nem a reklám a lényeg, röviden fogalmazva :)

aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor mi a lényeg? Nem értem 😕

Ha nem akar alkalmit, miért csábít a fenekével ilyen formában?

aug. 29. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott a profilján az írás : " akár nyitott komolyra is ". Ergo, ebben más is benne van, de lehet, hogy valakibe úgy beleszeret, hogy nem alkalmi lesz belőle.

Volt ,van és lesz is ilyen !

aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a Romeot a régi barátokért, na meg a hangulatért szoktam megnyitni.

És azt is el tudom fogadni, ha valaki szereti, ha a testére felizgulnak férfiak, de csak ennyi. használatra nem adja.

aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De az az első mondata, hogy nem keres alkalmit. Ezért érthetetlen az összkép számomra.
aug. 29. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a Date-et azért nem jelölte be, mert böngészőből regisztrált, és ott meg Sex-ként jelenik meg. Ezzel a keveréssel kapcsolatban mondjuk a platformmal kapcsolatban fogalmaznék meg kritikát.
aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Romeon mindenki csak dugninakar, aki nem, az is
aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a srác, írj neki.
aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Vannak ott barátaid régről? Nekem ez kimaradt... Viszont rengeteg embert ismerek már látásból. :D
aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maga előtt is röstelli, hogy kúrna egy hatalmasat.

Lehet konzervatív közegből, családból jön. Vagy még nem teljesen van rendben önmagával.


Nem illik össze a jó kisfiú képe a vágyaival. Ezért nem írja, hogy alkalmit keres, hanem azt írja "nyitott akár komolyra is"


Ezt én úgy fordítanám, hogy "alkalmit keresek, de ha megvan a kémia meg minden, akkor rendszeresre vagy komolyra is fordulhat.

A képek, amiket mondtál, azok is ezt támasztják nekem alá.

Nagyon szeretne már egy forró éjszakát, de csak így tudja beadni magának :) Nyúlszívű a lelkem :D

aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!