Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erről mi a véleményetek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nézegetem Romeo-n a profilokat, és megakadt a szemem egy srácon. A bemutatkozó szöveget úgy kezdi, hogy nem keres alkalmit semmilyen formában. Illetve olyat is ír, hogy akár nyitott komolyra is.

Nincs bejelölve a "looking for" résznél a "dates", csak a másik kettő. Ez eddig érthető.

De 3 darab képe van kinn, az egyik egy pucsítós kép a fenekéről (igen ő passzív), egy az izmos hasáról, és egy kép ruhában háttal.

Számomra ez nem igazán fér össze, hogy nem akar alkalmit, de a fenekét kiteszi a kirakatba? És az arcát nem mutatja, csak a testét. Nekem pont úgy jön le, hogy na gyertek kapható vagyok...



aug. 29. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%
Egy ocska szanalmas pucsitos b**i mint a tobbi
aug. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Én azt is imádom, amikor valaki félmeztelen képekkel keres csak barátokat.
aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja dugóbarátokat😂🤣🤣😂🤣
aug. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!