Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennének? Hogyan oldanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének? Hogyan oldanátok meg ezt a párkapcsolati problémát?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal. Összejöttünk, azonban azt mondta kb 2 hónap utan hogy nem élte ki magát és kalandozni akar, azonban nem akar lazítani a kapcsolatunkon.

Ti hogyan reagálnátok erre?


júl. 18. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknám. Menjen isten hírével.
júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 steven95 ***** válasza:
51%
Te mit AKARSZ? Ez nem PÁRkapcsolati probléma. Ez az ő problémája.
júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha 2 hónap után azt mondja, hogy kalandozni szeretne, akkor nem sok jövőt jósolnék ennek. Ez nem fog működni monogám kapcsolatként.
júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanam neki hogy ott az ajto
júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így neked is megfelel, akkor folytassátok. Ha számodra ez nem lenne jó így, akkor szakítsatok.
júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nemtomfantom ***** válasza:
100%
Véleményem szerint egy monogám párkapcsolat nem bír el kalandozó felet, nem beszélve az egészségügyi kockázatokról. A nem akar lazítani az mit jelent pontosan? Hogy addig nem akar kalandozni, amíg együtt vagytok, vagy ő akar kalandozni, de Neked például nem megengedett? Hogy a kérdésedre pontosabban is válaszoljak, személy szerint én mondanám neki, hogy akkor köszönöm azt a 2 hónapot és további sikereket kívánnék neki az önmegvalósítás útján.
júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam nem mindegy hogy mit akarna, én aktív vagyok és nem szeretek szopni és nem vagyok dugható.

Egyébként minden más stimmel a kapcsolatunkban nyugodtam menjen és dugjon passzív fiukat,engem ez nem zavarna

Minden kapcsolat más és

Mindenkinek más a normális

Nektek kell megbeszélni az alapokat és hogy kinek mi fér bele.

júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Ajánlanám neki,hogy elköszönve kívülről csukja be az ajtót maga után - végleg.

És persze törlés és tiltás.

Persze ezt könnyű leírni,de ehhez a józan ész szükséges és nem más szerv "közreműködése ".

Tíz emberből nyolc maradna az ilyennel együtt.

júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne mar turelmem az ilyenekhez barhogy is nez ki

Menjen amerre akar, dugjon azzal akivel akar, de hozzam tobbet ne jojjon vissza sohat tobbé

júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehet a fenébe.
júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!