Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúkolikban szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkolikban szerintetek mennyire lehetnek elterjedtek a homoszexuális kalandok?

Figyelt kérdés
Érdekelne kolisok véleménye, tapasztalata is a témában. Ott több meleg ember van, mint máshol? Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy amúgy mennek ilyen kalandok, csak maximum titokban. Szerintem ahol sok férfi össze van zárva, ott előfordulhat, pláne, ha eleve vannak ilyen hajlamaik. Nektek mi a vélemenyetek erről?

jún. 29. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

A mi szobánkban 3an vagyunk.

És elégsokszor "véletlenül" megllattuk a másikat meztelenül.

Végül egy félüveg vodka segitett nekünk.

Azota nincs véletlen. Segg pucéran éljük a mindennapjainkat kis szobánkban.

Néha segitünk egymásnak elélvezni. De csak kiverjük egymásnak semmi buzulás!

jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó korotok?
jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi vegyes koliban vagyunk. Se a lányoknál sem a fiúknál nem volt ilyen. Talán az egyik nagyobb gyerek mondta még hogy negkurt egyszer egy csajt, de nyilván ez nem homoszexuális dolog, csak említettem ha szexuális dolgokról van szó. Mi koliban saját maguknak verjük ki. Az hogy más koliban már mi van azt már nem tudom.
jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Legtöbb koliban előfordul, sőt, inkább azt írnám, hogy nincs olyan koli, ahol ne lenne fiúknak közös hoki más fiúval, vagy akár egy jó szopás.
jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

szobatársaimmal 3-an körbeálltunk és egy székre vertük ugyan oda

Szerintem heterók de én élveztem nagyon 😃

tegnapelőtt 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Simán lehetnek.

Anno koleszos voltam. Heteroként sokat vertük a f@szunkat együtt a szobatársakkal. Nagyokat spricceltünk, hogy ki tud nagyobbat. Mondjuk azota már biszexnek könyveltem el magam fius kalandozásaim miatt. (Persze aktív)

tegnapelőtt 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!