Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Osztálytalálkozón egy meleg barátom kérte tőlem, hogy cseréljünk pulóvert, aztán egész este abban aludt. Másnap visszaadtam neki az övét, de az enyémet egy hónap után kaptam vissza tőle. Így jelezte volna, hogy bejövök neki, vagy csak én látok bele többet a kelleténél.

Rólam szerintem nem sejti, hogy meleg vagyok.



jún. 24. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudni...
jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátod. Ő meleg. Te is az vagy. Te tudod róla. Ő nem tudja rólad. Kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad vagy mit jelent ez neki, ha egyáltalán jelent valamit. Olyan nagyon nem lőhetsz mellé, hiszen meleg. Nem az van, hogy neked nagyon bejön, de heteró és mellélősz. Kérdezz rá nyugodtan, mert az összes többi csak feltételezés meg fantáziálgatás, találgatás, amit leírtál. Lehet, hogy semmit nem jelent, lehet hogy mindent is. Ezt csak ő tudhatja. Ha megkérdezed, remélhetőleg elmondja. Amúgy meg ha barátod, nem fog visszaélni a titkoddal.
jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neked?
jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle alsógatyát cseréltek-e...

Vagy mutass neki egy szexi alsógatyát amit tökre csak a melegek hordanak de tutira, és hogy ilyet fogsz venni. Mit szól hozzá tetszik-e neki...

jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már több éve tetszik nekem, próbáltam is utalgatni, hogy jól néz ki, srácokat keresgéltünk együtt Only-n, el is hívtam füvezni hozzám, de nem jött. Konkrétan nem merek rákérdezni, mert félek utána már barátilag se akarna találkozni. Romeon is megtaláltam, de nem mertem írni neki.
jún. 25. 10:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagy passzív vagy? Ő melyik? Lépned kellene.
jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alszik a rosseb olyannak a pulóverében, aki számára pfúj kategória. Hát lehet nem te vagy neki a plátói nagy szerelem, de hogy nem is lennél ellenére az egyszer biztos. Rajtad múlik, felvállalod-e magad.
jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kölcsönös lehet a szimpátia, hiszen azt írod, hogy pulóvert cseréltetek, viszont nem csoda, ha nem kaptad vissza a tiédet, mivel azt írod, hogy a csak a derékszíjadat adtad neki vissza másnap.


--> "cseréljünk pulóvert, aztán egész este abban aludt. Másnap visszaadtam neki az övét, "


Ez valami óvodai buli lehetett?

Bármelyik cucc, amin perec vagy hal volt jelnek felvarrva, azt coke vissza, mert az az enyimi!

jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
:-D Nyilván vicceltem, bocs', ha nem értettétek.
jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#6: Én aktív vagyok, ő nagyon lányos passzív fiú.
jún. 25. 11:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!