Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult már, hogy aktívként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy aktívként jóval idősebb passzív párod volt?

Figyelt kérdés
Jóval idősebb alatt legalább 10 év korkülönbséget értek, vagy még többet.

jún. 27. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem a párom volt, csak nála laktam albiban. És szexel fizettem.

Fiatal voltam, nem volt pénzem.

Ő meg nagyon gerjedt rám. Nagy beles 50+ hapsi volt. Mindig innom kellett, hogy meg tudjam dugni! Viszont istenien szaxizott!

jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:D Köszi.
jún. 27. 18:08
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Egy 31 éves srácról tudtam,aki három hatvanas tatát dugott.Egyik a szállásadója volt, akinek egy kis házában lakott a kertjében és ezzel fizetett.

Másik kettő pedig a házibácsi két barátja volt,akikhez azért járt,mert a bácsi dicsekedett vele és a két öreg kedvet kapott. De a srác elmondta,hogy mind a három rottyant volt nagyon, az egyik sírt dugás közben, a másik pedig utána azonnal rohant a wc-re,mert becsinált mindig.


De megvolt a szállása és más ezt-azt is kapott néha. Kb egy évig tartott ez , akkor elunta a tatákat és lelépett egy korabeli sráccal, külföldre.

jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:DDD Köszi.
jún. 27. 18:34
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Rées régen kB 20éve volt hogy 5évvel idősebb passzívot dugtam nagyon rutinos volt mindenre megtanított.

Minimum 5évvel fatalabb partnerem volt mindíg.

jún. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat! Nem értem, kik azok a gyökerek, akiknek annyira a vérükben van a proliság, hogy eszetlenül lepontozgatják a válaszokat. Van baj, nem kevés...
jún. 28. 10:11
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Akik lepontozgatnak,azok megkeseredett látens melegek illetve kíváncsi heterók,akik remegnek ezért-azért, de csak az nőjük husija van,amit megkaphatnak.
jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
7-es, vagy csak simán nem bírja a gyomruk az ilyen guszta dolgokat, meg is értem őket🤣
jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Passzív voltam és 30 éves koromban csúnya szakítás után egy tiszavirág kapcsolatban 17 éves volt a másik illető. Aki egyébként 18-19 közé hazudta magát és később derült ki. Bár alapvetően 16 évtől elfogadom a szexualitást, de 30 évesen 18 alatt nem kezdtem volna vele. Így is vívódtam rajta, de sikerült elérnie a célját. Aztán kiderült, hogy mentális problémákkal küzdő éretlen tacskó. Sajnos mindig agyi problémásokat fogtam ki, még páromnak is volt problémája.
jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*...30 évesen 18 alattival nem kezdtem volna.
jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!