Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tavaly volt egy partnerem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly volt egy partnerem. Idősebb, magasabb is volt. Azt gondoltam, hogy előfordulhat, hogy elveszek méretileg a puncijában. Voltam már jó néhány nővel, de ilyen szűket nem tapasztaltam. Emiatt lehet, hogy minden alkalommal 5 perc alatt elélveztem?

Figyelt kérdés
Egy ismerősnek volt az ismerőse. Beszélgettünk, és közbe téma lett a szex is. 11 évvel idősebb nálam, és 7 centivel magasabb is, úgyhogy nem gondoltam én semmire. Amikor mondta mit szeretne, én benne voltam, bár bizonytalankodtam, hogy elèg leszek-e. Amikor szexre került a sor izgattam, élvezett is mielőtt betettem. Már a betételhez síkosítót kellett használni, és azután is minden mozdulatot éreztem. Van lánya is, tehát szült, voltak kapcsolatai, tehát rendszeresen szexelt is.

#Szűk punci?
2022. febr. 13. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor értitek már meg, hogy az alkat, magasság, szemszín, hajszín, lábméret, horoszkóp stb nem befolyásolja a hüvelyt? 🥲
2022. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez rendben is van. De Én nem extra méretekkel rendelkezem, csak átlagossal. Mi lett volna, ha vastagabb pasival kezd?
2022. febr. 13. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
A hüvely nemi izgalom hatására tágul. Akár a duplájára. Szóval nem lett volna nagy gond, ha kellően felizgulm
2022. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fel volt izgulva, nyalással el is élvezett. Nekem volt problémám, hogy miért élvezek ilyen hamar el. Fiatalkoromban még nem, de úgy 15-20 éve vissza tudom tartani addíg, amíg a nő is élvez. Itt nem ment. Mentem úgy a randinkra, hogy aznap 3 alkalommal is könnyítettem magamon. Akkor valamivel tovább bírtam, de minimálisan. Nem a nővel volt baj, én szerencsétlenkedtem, csak tudni akartam miért.
2022. febr. 13. 22:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ezen mit pörögsz??? Nekem is volt szült nőm aki szűk volt mint a p.csa. Magasabb is akiben végig értem...
2022. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Huhh de ostoba...
2022. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy annyira izgató a szűk puncija, hogy nem bírod két percig se. Ezen nem fog megsértődni, és valszeg tudja is. Legközelebb is nyald ki elélvezésig, és a probléma megoldva.
2022. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Közvetlen orgazmus után kicsit visszaszűkül a hmvely.
2022. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Idiot.. Ha élvezte volna a szexet akkor nem kellett volna síkosító... Saját magadnak mondasz ellent 😂 😂 holnapra gondold át a mesét rendesen te fidesz szavazó
2022. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9es hogy jön most ide a politika áruld már el ?
2022. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!