Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tavaly volt egy partnerem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly volt egy partnerem. Idősebb, magasabb is volt. Azt gondoltam, hogy előfordulhat, hogy elveszek méretileg a puncijában. Voltam már jó néhány nővel, de ilyen szűket nem tapasztaltam. Emiatt lehet, hogy minden alkalommal 5 perc alatt elélveztem?

Figyelt kérdés
Egy ismerősnek volt az ismerőse. Beszélgettünk, és közbe téma lett a szex is. 11 évvel idősebb nálam, és 7 centivel magasabb is, úgyhogy nem gondoltam én semmire. Amikor mondta mit szeretne, én benne voltam, bár bizonytalankodtam, hogy elèg leszek-e. Amikor szexre került a sor izgattam, élvezett is mielőtt betettem. Már a betételhez síkosítót kellett használni, és azután is minden mozdulatot éreztem. Van lánya is, tehát szült, voltak kapcsolatai, tehát rendszeresen szexelt is.

#Szűk punci?
2022. febr. 13. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9

Ekkora baromsàgot mondani..

2022. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
9-es, Te nem vagy jól.😃
2022. febr. 14. 19:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha felizgattad, nedves volt, akkor tényleg nagyon szűk lehetett.

Volt ilyen barátnőm, neki kicsit vastag voltam, engem meg nagyon izgatott annyira szűk volt. Lehet kicsit tágabb jobb hosszú távon.

2022. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!