Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Beláttam, hogy a fiúk nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beláttam, hogy a fiúk nem érdekelnek egyáltalán. Viszont vannak dolgok amik nekem teljesen újak, tapasztalatlan vagyok néhány témával kapcsolatban. Ti hogyan oldjátok meg ezeket?

Figyelt kérdés

Sokáig elnyomtam magamban, hogy leszbikus vagyok, próbáltam mindig a fiúk társaságát keresni, hátha "meggyógyulok". Viszont nem ment, és ahogy öregszem, annál jobban taszítanak a férfiak. Azóta lett egy barátnőm, aki biszexuális és szépen alakul a kapcsolatunk (ez a legelső kapcsolatom ráadásul, szóval tényleg új nekem ez az egész). Nagyon boldog vagyok vele, viszont lenne néhány dolog amit nem tudok kezelni. Pl. rengeteg új emberrel ismerkedek meg, suliból és munkából is. Általában a beszélgetések alkalmával gyorsan a párkapcsolatokra terelődik a téma, és mindenki mesél a párjáról. Ilyenkor félek beszélni a barátnőmről, mert nem tudom hogy reagálnának, illetve ezzel mennyire "lógnék ki a sorból", így barátnőmet csak "párom" néven emlegettem eddig. A másik, hogyha megyünk valahova, megfoghatom a kezét, vagy adhatok neki legalább egy szájra puszit az utcán? Nem neki esni akarok nyilván. Barátnőm egyébként egy nagyon nőies lány, szóval nem lenne félreérthető a helyzet sem. És végül, ti kiírjátok pl Facebookra, hogy vele vagytok párkapcsolatban? Van fb-m, de nem használom, viszont érdekel, hogy ti mennyire tudjátok felvállalni a dolgot nyilvánosság előtt.


18/L


2018. szept. 28. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél magaddal túl szigorú, adj magadnak időt. Mivel természetes a félelem azzal kapcsolatban, hogy mások hogy reagálnak, már az egy nagy lépés, hogy fel merted magad előtt is vállani.


Bármit felválahatsz, megfoghatod a kezét, megölelheted adhatsz neki puszit nyilvános helyen. Mind1 hogy lány lány, fiú fiú, vagy heteroszexuális párról van szó, egyik esetben sem illendő egymásnak esni nyilvános helyen, ez nem csak a melegekre vonatkozik, de alap dolgok mint amiket te is írtál teljesen normálisak. Idővel le fogod küzdeni ezeket a gátlásokat. Kezd eleinte a közeli barátoknál családnál a felvállalást (akikkel szemben kevésbé érzed kellemetlennek) és úgy haladj sorjában. Ha készen állsz, persze hogy kiírhatod facere is és vonatkozhatsz rá barátnőmként mások előtt. A szexuális irányultságban nincs semmi ciki vagy elítélendő, éld természetes módon az életed, ahogy az téged boldoggá tesz.

2018. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. szept. 28. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A ,,párom"megnevezéssel nincs semmi gond, én is így szoktam és egy leszbikus ismerősöm is. Facebookra meg nem kötelező kiírni, főleg ha nem is nagyon használod, nem azon fog múlni. Én csak az olyan rokonok meg barátok előtt vállalnám fel, akikről tudom, hogy nem bántanának miatta, egyébként meg senkinek semmi köze a magánéletemhez. És szerintem egy szájra puszi vagy a kézfogás szintén nem a világvége :)


19/biszex

2018. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ezzel az utcán kézfogással meg puszival az a bajom, hogy olvasgattam ez körül, és voltak ott olyan sztorik, hogy beszólogattak nekik, messziről elkerülték őket és hasonlók, azért tartok ettől én is.
2018. szept. 28. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezért beszól neked az nem téged/titeket minősít hanem azt a személyt! Sajnos elkerülni ezt nem tudod, de idővel ki tudod zárni és nem foglalkozni vele. Kit érdekel egy idegen véleménye aki semmit nem tud rólad? :) azért nehogy már megvond magadtól és a párodtól a felhőtlen szórakozást és randizást mert 100 emberből egynek ez nem tetszik és ennek hangot is ad. Én az ilyeneket csak sajnálni tudom, mert ha neki attól boldogabb a napja hogy két idegennek beszól akkor borzalmasan silány és keserű élete lehet.
2018. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Félek az erőszakos megnyilvánulásoktól, de örökké nem rejtegethetem ezt. :) Reménykedem benne, hogy elég elfogadóak a környéken az emberek.
2018. szept. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!