Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ilyen néhány leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen néhány leszbikus?

Figyelt kérdés

Először is: akinek nem inge, ne vegye magára.


Néhány leszbikus miért nem bírja a biszex lányokat? Miért olyan ellenségesek velük még egy szimpla kérdés alatt is ?



2018. márc. 26. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem versenyképesek egy férfival társadalmi,biológiai értelemben.

Egy férfi tud természetes módon gyermeket csinálni,amihez szorosan kapcsolódik a mai nukleáris család fogalom.

Apa-Anya-gyerekek.

2018. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Kapcsolatban én sem akarok összejönni egy biszex lánnyal, de barátként simán. Pontosan azért, mert nem akarom, hogy lányra is féltékeny legyek és fiúra is.
2018. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
#1 Velem is ellenségesek pedig engem kb 20 százalékban vonzzanak a fiúk, sokkal inkább a lányok. Szóval nálam egy fiú nem versenyképes egy lánnyal, mégis.
2018. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Nyersen de tömören összefoglalva: Nem túl guszta megcsókolni egy olyan szájat amibe korábban egy farok járt,sem hozzáérni olyan vaginához amiben szintén.Ezért.
2018. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

#4 De én nem arról beszélek amikor össze akarok jönni egy lánnyal, hanem ha csak simán beszélgetnék, barátkoznék, vagy itt gyakorin kommentelek akkor is indokolatlanul van hogy ellenségesek.

(Amúgy eddig lányokkal feküdtem csak le de ez most részletkérdés)

2018. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor én leszek az ellenpélda. Nincs bajom a biszex lányokkal, a barátnőm is biszex és 2 éve boldogok vagyunk, de előtte se volt velük bajom :)
2018. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
#6 Áldjon meg az ég!! Kommentelj sokat az ilyen kérdések alá!! Ne csak azt kelljen olvasni hogy a biszex lányok milyen csalfák és mennyire undorító velük érintkezni :)
2018. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Valóban vannak olyan leszbikusok akik nem bírják a biszex lányokat de ők nincsenek valami sokan így nem értem hogy ez miért zavar annyira hiszen a leszbikusok nagyrészének egyáltalán nincs semmi bajuk a biszex emberekkel.
2018. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó az igaz hogy csak a gyakorin találkoztam már ilyrn nagyon ellenségesekkel, személyesen nem.
2018. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!