Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti hol szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Inkább személyesen, vagy online? Felismered, ha meleg valaki? Mik a tapsztalataitok ismerkedésben? Kor is írjatok.

tegnapelőtt 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a radar nem működik, sőt, inkább ellenkezőleg :)

Alkalmizni nem szoktam, kapcsolat lenne a cél /ismét/,de azt hiszem ez csak cél marad, a fantázia szintjén.Nem járok tipikus meleg helyekre, máshol pedig nehéz.Online inkább irkálás szinten marad meg mindenki, ezen az oldalon is.

De sokan csak fantáziálnak és eltűnnek a konkrétumok elől.


F

tegnapelőtt 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1# Akkor sosem volt még kalandod, akár kívancsiságból sem? Ha volt, hogy történt?
tegnapelőtt 11:50
 3/14 A kérdező kommentje:
1# És akkor olyan szinten sincs meg benned a kíváncsiság, hogy mondjuk kipróbálnád?
tegnapelőtt 11:52
 4/14 anonim ***** válasza:

Mit próbáljak ki? Hiszen nem vagyok kezdő már:) Nálam csak a barátkozás,vagy a párkapcsolat van a palettán,mást nem játszom:)


1-es

tegnapelőtt 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4# Úgy értem csak kaland akkor egyáltalán nem játszik? Ragaszkodsz a barátsághoz, párkapcsolathoz? Ezekben mik a tapasztalataid?
tegnapelőtt 11:57
 6/14 A kérdező kommentje:
És mi miatt nem jársz meleg helyekre? Rossz tapasztalat esetleg, vagy nem a te "műfajod"?
tegnapelőtt 11:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Eltaláltad, kaland nem játszik. A barátságban tapasztalatom az,hogy felületes,érdekből alakuló és bajban elillanó a zöme,legalábbis nekem ezek voltak.

Párkapcsolattal az a gond, hogy nehéz kialakítani,de még nehezebb kitartani az életben egymás mellett.Szintén személyes tapasztalat.

Ergo itt a magyarázat arra, miért nincs sem ez,sem az jelenleg az életemben.

Ugyanis a ma divatos netes,irkálgatós "levelező tagozat" nem okés,nem jó semmire a személytelenség miatt.


1-es

tegnapelőtt 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# Pedig járna neked a párkapcsolat, normális embernek tűnsz. És mi van akkor, ha szeretethiányod van, vagy csak szimplán kanos vagy?
tegnapelőtt 12:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A kanosságot meg lehet oldani, hiszen nem állatok vagyunk.Igaz?

A szeretethiány pedig még sosem kergetett bele semmi felelőtlenségbe, vagy olyanba ami nekem, vagy másnak ártott volna.

Egyébként pedig tudomásul vettem,hogy egy kapcsolat nem életfunkció. Ha nincs nincs,ha lesz,akkor pedig örülök neki majd :)

tegnapelőtt 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, ismét az 1-es voltam, a 9-es is.
tegnapelőtt 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!