Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúkolikban szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkolikban szerintetek mennyire lehetnek elterjedtek a homoszexuális kalandok?

Figyelt kérdés
Érdekelne kolisok véleménye, tapasztalata is a témában. Ott több meleg ember van, mint máshol? Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy amúgy mennek ilyen kalandok, csak maximum titokban. Szerintem ahol sok férfi össze van zárva, ott előfordulhat, pláne, ha eleve vannak ilyen hajlamaik. Nektek mi a vélemenyetek erről?

tegnapelőtt 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell feltetlen melegnek lenni hozzá. Főleg tini korban. Szoktak mondani: f@sz felall, ész megáll :) érdeklődés, kivancsisag, hormonok. Bi hajlam tuti kell hozzá.
tegnapelőtt 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire. Pont hogy vegyes koleszokból hallottam csak ilyenről.
tegnapelőtt 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Közös hoki szokott lenni mindenki magának...
tegnapelőtt 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Közös maszti nálunk is történt, szinte rendszeres esti progi volt.

De nálunk is mindenki magának.

tegnapelőtt 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3# Én ilyenre gondoltam, hogy közös orál, anál, kiverés egymásnak. Szerintem több ilyen is elő szokott fordulni, max nem merik maguknak bevallani.
tegnapelőtt 13:16
 6/16 A kérdező kommentje:
5# Viszont ez egy anonim oldal, itt nem kell titkolózni sem.
tegnapelőtt 13:19
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Kollégista voltam összesen 6 évig. Volt akivel kivertük egymás mellett, olyan is akivel egymásnak. De szerintem akiben nincs legalább egy kis biszex hajlam, nem csinál ilyet. Én élveztem!
tegnapelőtt 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem voltam kolis. Bánom, hogy kimaradtam olyan kalandokból, amit 7-es írt.
tegnapelőtt 13:40
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Közös maszti

Mimndenki magának verte

tegnapelőtt 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Az én időmben ,mindenki a másikét verte,s aki először elment , az végezte ki a többieket, lepedővel a fején.. 90-s évek ,
tegnapelőtt 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!