Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívakat/unikat mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívakat/unikat mennyire izgat avagy nem egy 12 cm-es farok, ami 4cm széles?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a passzívaknak kevésbé fontos a farokmérete, viszont a legtöbben szerintem azért aktívként is igénylik az orált a másik féllel szemben. Illetve engem a férfias fenék is le tud venni a lábamról és talán egyszer ki is próbálnám milyen a másik oldal, viszont félek, hogy ez a "játékszer" nem lesz elég arra, hogy a másik fél is jól érezze magát.


Ui: Nem kérek privátot, meg alapvetően a testalkatom is inkább a normál/zömök irányba kategorizálódik, tehát nem vagyok twink :).



jún. 26. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Aktívként egyáltalán nem befolyásol semmit
Aktívként, attól még szeretnék "nagyobbat" kényesztetni
Uniként szívesen kipróbálnám
Uniként számomra ugyanúgy számít a méret
11 szavazat
1 2
 1/11 steven95 ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok én is, vagy még inkább bizonytalanabb a szerepeket illetően, tehát nem vagy egyedül. Azt meg kifejezetten nem szeretem mikor azzal nyugtatnának hogy "nem számít mekkora, ...mert nem használjuk majd arra". RÉMES egy nyugtatgatás, csak közölném annak aki ide tévedne (nem esik valami jól ez se). Hogyne számítana! Ettől is férfi a férfi, ez is a férfiasságának egy megtestesülése, annak szépsége, bármekkora is. Nekem "számít" hogy van, a partneremnek is számítson már... :D
jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy tisztában vagyok ezzel a "kisebbségi" komplexusommal, de sajnos "még" nem vagyok képes ezen túllépni. A kérdést is azért tettem fel, hogy talán egy kis visszacsatolást kapjak arról, hogy nem egy olyan ember van, aki esetleg "ennyivel is beéri"...csúnyán fogalmazva. Köszi a választ egyébként!
jún. 26. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én uni vagyok és azt mondom, hogy nem csinálnék ebből problémát. Igen, szép tud lenni egy nagy méret és igen van aki azt preferálja, de nem mindenki. Azzal meg is kell küzdeni, ha az ember nem használ nagyméretű dildót. Viszon egy kissebb méret is jó tud lenni. Főleg azoknak akik nem szoktak hozzá a nagyobbhoz. Én nem használok nagy dildót rendszeresen, így amikor kissebb méretű sráccal voltam együtt akkor is élveztem. Sőt azt mondom hogy van egy kis elönye is annak hogy nem kell sokat rákészülni előtte. Könnyebben bemegy és gyorsabban bele lehet vágni a dolgok közepébe. Szóval szerintem nincs ezzel gond.

Ja és még valami, az urológusok egy ujjal vizsgálják meg az ember prosztatáját, és az az ujj nem 18cm hosszú, szóval az a 12 cm is simán "megtalálja".

jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Full aktiv vagyok, abszolut nem érdekel a passziv partnerem pöcse. Csak a segge.
jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3-as

Köszi szépen, hogy így összefoglaltad és leírtad a véleményedet!:)

#4-es

Neked is köszi!

jún. 26. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Aktív vagyok (kb. 16 cm-es mérettel), de a 4-es véleményéhez hozzászólva engem kimondottan izgat az, ha a passzív fél pöcse nagyobb, mint a tücsöké. Sőt, még foglalkozom is vele - bár már csak ennek a félnek a megtalálása van vissza...
tegnapelőtt 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6-os


Ezt a nézőpontot is elfogadom!

tegnapelőtt 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretem, ha a másik félnek kb 12-14 centi közötti a farokmérete, mindegy hogy a/p.


Egyszerűen szeretek én lenni a nagyobb. Mikor 17+os méretekkel volt dolgom, feszélyezve éreztem magam.

Gondolom nálad is ez a helyzet.

tegnap 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Köszi a választ!:)

tegnap 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Szeretek domináns lenni, s az nekem valahogy fejben összefügg a farokmérettel is.


Azaz nem tud valahogy a domináns énem előjönni, ha a másik nagyobb. Ha kisebb, akkor pedig előtör belőlem, és igazi subot csinálok a passiv félből, az örömére.

A 12 nekem teljesen bejön.


De lehessen “gyötörni”, kitartóan!

tegnap 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!