Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem fotogén férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fotogén férfiak, akik online próbáltok ismerkedni, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

jún. 12. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz :'((((



Pedig élőben megnéznek, online eddig semmit nem sikerült összehozni.


F

jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Fotogénként is katasztrófa, nem tudom mi van a csajokkal irreális elképzelések, irreálisan alacsony iq-van.
jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Én is hasonló cipőben járok, és kicsit neki vagyok keseredve. Élőben nekem is jók a tapasztalataim, és a hátam közepére se hiányzik az online ismerkedés, de mégis arra kényszerül az ember, jobb híján.


#2 Kösz a választ, de nem nézted a kategóriát. :D

jún. 12. 12:57
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindenesetre az "irreális elképzelések, irreálisan alacsony iq" a meleg társkeresőkön se ismeretlen jelenség.
jún. 12. 13:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ismerkednék,de eltünnek az emberek,mert mindenkinek akkora igényei vannak....herceg fehér lovon stb
jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tundra rossz, így felhagytam már a társkeresőzéssel egy ideje.


Ideig-óráig tartó "hosszútávú" kapcsolatokat és alkalmikat találtam már online, de elszomorító az a kép, amit látok a neten.


Az utcán való ismerkedés valahogy nekem nem megy, pedig elég kommunikatív vagyok, így lassan föladom az egészet.



A kérdezőnek írom: nincs kedved találkozni, feltéve, ha nem fehér lovon jönnél a találkozóra?

Irreális elképzelésem nincsen, minimális IQ azért talán akad.

jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

1 éven keresztül kerestem valamiféle kapcsolatot.

Senkivel nem feküdtem le.


Fel adtam, csináltam egy kamu profilt ahol még a profilom sincs kint, aki rám tüzel.

Megbaszom, leszopatom, lehugyozom amit szeretne

A héten már 3man megvoltak.

És még csak csütörtök.

Helyem van, tudok utazni mindíg ráérek.

jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Ja szerda 😂, tényleg jól leszívtak
jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező és a 6-os válaszoló sokunk gondolatait leírta.

És sokunk vágyait is, hogy egy értelmes meleg emberrel de jó is lenne találkozni, akár barátkozásra is,vagy programokra :)

jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó a farkam így van kapás ;)
jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!