Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek többségét miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek többségét miért zavarja, ha kimondom, hogy miattuk nincs találkozó? Úgy tesznek, mintha nem ők lennenek a találkozó akadályai, pedig nyilvánvalóan de.

Figyelt kérdés
Most éppen egy olyannak mondtam ezt, akit zavar, hogy nincs egyikünknek se helye. Mondtam, hogy számomra hely nélkül is megfelel, kb. bárhol. ő mondta, hogy neki nem. Ezek után letagadta, hogy ő lenne az akadálya a találkozónak.
2023. okt. 5. 10:28
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#22


És ez a sok ember miért nem kezeli jól azt, ha megemlítem, hogy miatta nincs találkozó?

Furcsa, hogy pont egybeesik az emberek azon része, akik nem akarnak kint szexelni és akik felháborodnak, ha kimondom az igazságot.

Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de szerintem kapcsolat van az ember erkölcse és szexuális szokásai között.

2023. okt. 5. 12:15
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

“ha megemlítem, hogy miatta nincs találkozó?”


Mert ez nem igaz. Ez igaz:


Miatta és miattad (azaz kettőtök miatt egyformán) nincs találkozó.

2023. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hisztit amit itt levágsz basszus…

Én se találkoznék veled, ha lenne hely, akkor se.

2023. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Vádaskodás helyett meg kéne tanulni, hogy az emberek eltérőek, eltérő igényekkel, lehetőségekkel, és sok emberrel nem fogsz passzolni. Vagy tovább hisztizel, és elkergetsz magadtól minden értelmes embert. Te tudod...
2023. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális… XD

Szerintem meleg se vagy, csak kellemetlenkedni akarsz itt.

2023. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
78%

Vegyél egy retkes házat vagy lakást!


Addig a neved kuss

2023. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés és ez a kérdező legalább annyira irritáló, mint az előző gyúrós kérdésnél, amikor a kérdezőnek az volt a problémája, hogy ő átlagosként nem kell a kigyúrtaknak. Nem lennék meglepve, ha ugyanaz lenne mindkét kérdező. A stílusa mindkettőnek végtelenül irritáló és arrogáns. Mindig mindenki mindenért hibás, csak ő nem. Semmiért sem. És még ő érzi sértve magát. Emberek, nézzetek már magatokba.
2023. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
88%
Azért az hányinger, hogy hajlandó volnál egy vadidegennel nyilvános helyen buzulni, és még neked áll feljebb, hogy a másiknak ez nem tetszik.
2023. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!