Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenne egy kötetlen találkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy kötetlen találkozó párkereső melegeknek, eljönnél?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy séta vagy piknik a Margit-szigeten, ilyesmi.
2023. júl. 8. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha nem, miért nem?
2023. júl. 8. 23:26
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem mennék el ilyenre.
2023. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem, ugyanis voltam egyszer, nemrég egy hasonlón.Azt hittem,gondolom nemcsak én, hogy valami több, valami értelmesebb lesz, mint úgy általában az ismerkedés.

Még rosszabb volt,mert a megjelent 12 fő nagy része láthatóan felajzva jött el és azon voltak,hogy minél előbb valakivel lelépjenek szexelni.Ketten már ott fogdosták, csókolgatták egymást, pedig ismeretlenek voltak. Ilyen dolgokra nem kíváncsi,aki társat keres, legalább is azt hiszem :)

Úgy általában ez az egész ismerkedés, társkeresés egy olyan,amiből előbb - utóbb elege lesz azoknak, akik nem elélvezésre ismerkednek.

2023. júl. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Margitszigeti ismerkedő piknik?

Biztos, hogy nem vennék részt rajta. Egy piknikért nem utazok 250 km-t oda, meg ugyanannyit vissza. De nemhogy egy piknikért nem utazok, de egy alkalmi szexért sem.

2023. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. Nem feltétlenül a szex miatt mennének oda, mindig van kivétel szerintem.
2023. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Beszélgetés, barátkozás. Semmi szex, melegnek lenni nem csak a farkunkról szól.


Akár heterók is, akik jobban megakarnak ismerni minket, vagy szülők, akiknek a gyereke meleg, fiatalok, akikben nemrég tudatosult a melegségük és emiatt kicsit elveszettnek érzik magukat stb.


De persze leginkább a barátokra, társra vágyó melegeknek szólna, mert ezt megtalálni a legnehezebb manapság. Az online társkeresés nem mindenkinek jön be, a meleg helyek/bulik többsége a testiségről szól.

2023. júl. 10. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megszervezné szívesen részt vennék rajta.
2023. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel, ha lesz infót kérünk :) 26/f
2023. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!