Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért teszi ki sztoriba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ki sztoriba a csávó, hogy adott év adott napján milyen fiatalabb csávóval találkozott?

Figyelt kérdés

Adott egy 50+-os szingli csávó, akit Instán követek. Kb a wc-zési szokásain mindent kirak Instára, mit evett, kivel talizott... mindent.


Újabban azt is kipakolja, hogy pl 2017. április 17-én melyik nála jó pár évvel fiatalabb pasival "találkozott". Ha ez egyszeri dolog lenne, fel sem tűnne, de kb naponta kirak egy ilyen emléket, hogy adott napon melyik fiúkával volt. És ezek a srácok nála minimum 20 évvel fiatalabbak.


Csak nekem creepy ez nagyon? Azon felül persze, hogy mindenki azt tesz ki Instára, amit akar?



2023. ápr. 23. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. dicsekedni akar vele

2. önbizalomhiányos (lelkileg) és saját magának akar megerősítést, hogy még ő is ér valamit, 50+-osan is "kell" a fiataloknak, ergo még most is jó pasi

2023. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Téged miért zavar ez? Ne lesd miket tesz ki, oszt csókolom. neki jó, a csávóinak jó.
2023. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Irigykedsz? :)
2023. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Elég nyilvánvaló. Az ötven pluszosnak sorba jutnak a jó csávók, neki meg senki.
2023. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Miért követed a fickót? Mert kíváncsi vagy az életére.


Miért rak ki mindent magáról/magából? Mert vannak akik követik és ő élvezi a figyelmet.


A többi a pszichológusok dolga.

2023. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Vannak sajnos ilyen elmebeteg vénemberek, az interneten élik az életüket, és a fiatalokat próbálják megrontani undorító módon
2023. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Mindenre képesek ezek,de az a baj,hogy sok fiatal is ilyen rottyokkal képes ágyba bújni.
2023. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak az egészben az a fura, hogyha én leszervezek valamelyik külföldi városban egy "találkát', azt az illetőt nem fogom a haveormnak tekinteni, hogy közös képet osszak meg vele. Plána nem évekkel később emlékként 😁
2023. ápr. 23. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!