Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor kellene felajánlani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kellene felajánlani a találkozót randira?

Figyelt kérdés

Egy hete írogatunk Tinderen egy sráccal, aki eddig nagyon értelmesnek, meg lelkesnek is tűnik. Sőt, ha éppen pár órát nem ér rá, előre szól, hogy most dolga lesz, este beszélünk. Nekem tetszik az ilyen hozzáállás is.


Ugyanakkor nem akarok nagyon ráfüggni, jó lenne azért személyesen is ismerkedni, viszont nem akarom annyira elsietni. Egyébként a profilja alapján barátokat keres inkább, bár volt pár megjegyzése, ami alapján kiderült, hogy nyitott lehet kapcsolatra is, csak decemberben szakított a barátjával. Elbeszélgetünk, de egy ponton szintet kell lépnünk.


Ti mit javasoltok? Random kérdezzek rá, vagy úgyis adódik?


Nagyon görcsösen hangzik, tudom. :D



2023. márc. 6. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezz bátran. Másképp nem megy.
2023. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen randinak hívva a dolgot, egyszerűen személyes találkozást szeretnél.
2023. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 steven95 ***** válasza:
86%

Ezt egyébként úgy a legjobb, ha nem a másik gondolataid akarod "kicsalni", hanem közlöd hogy nyitott vagy az előtt hogy a találkozásaitok egy komoly dolog felé haladjon, és csak annyit szeretnél tőle, hogy amikor ő is így van vele azt közölje veled, amíg viszont ezt nem teszi - tőled függően - megelégszel egy őszinte barátsággal is. Vagy ilyesmi.

Szerintem a lényeg mindig azon van , hogy Te fedd fel a saját vágyaid, akaratod ill. elképzeléseid, ahelyett hogy ezeket rejtegeted és közben a másikat fürkészd hogy ő mit rejteget... innen nézve kicsit vicces :) És hát nem aza legjobb amikor a másik is ilyen? Ha meg nem ilyen akkor az egy válasz hogy nem is kell összejönnötök.

2023. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálam az a szabály- 1hétig levelezek max mert ha ennyi idő alatt nem tudunk találkozni akkor Késöbb se fog összejön.


Volt ilyen kísérletem is, 10perc beszélgetés alapján leszürtem hogy soha nem fog találkozni, de ő erősködött hogy igen 5hónapon keresztül írtunk minden nap egymásnak

persze hogy soha nem ért rá.


Nagyon sok a kamus tudod te is, csak figyelemre vágynak amit Othon nem kapnak meg, nem szabad 10napnál tovább húzni az a max.

évek és a rutin hozta ezt a számot.

Nyugodtan kérdezz rá, ha nem ne keresd tovább, csak válaszolj ha kérdez.

2023. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már simán fel lehet hozni a talit. Ha túl sokáig chateltek akkor kialakul egy kép róla a fejedben és élőben esetleg csalódhatsz.
2023. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most jelenleg kulfoldon van de csak szombatig. Lehet mar most erdemes lenne megbeszekni vele a hetveget?
2023. márc. 9. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán belefér. Nem hiszem hogy rossz néven venné ha elhívnád. Főleg hogy a szimpátia megvan.

#5 voltam

2023. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!