Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kérdésem azokhoz szól akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szól akik rendszeressen fizetnek azért hogy másik férfit kényeztessenek! Mennyit szoktatok adomámyozni egy ilyen találkozó alkamával?

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Rendszeresen támogatom egy partnerem
Mindig más partnert választok és támogatom
Sosem fordult meg a fejemben hogy fizessék érte!
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Miért kellene bárkinek is fizetni ezért?


Egy nő azt kap meg kb akit akar. Arról nem beszélve, hogy általában a nő nincs kielégítve.

2023. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én 20 és 60 ezer között kaptam eddig.
2023. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Csajok csak szólok ez egy meleg kérdés.😃

Személy szerint nem fizetek érte. Szóval a harmadik.

De nincs is kivel.😃

2023. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk ez sok mindentől függ. Mit vállal be a srác, mennyi pénzed van. Nekem 1 sugardaddym van, 60-at kapok egy anal-ért. 2 hetente egyszer találkozunk már 2 éve folyamatosan. Mellette egyetemre járok, tehát nem ebből akarok majd megélni de mindenkinek jó ez a helyzet most.


Pesten a legótvarabb prosti is kb 20-at elké egy menetért. Így szerintem orál minimum 10, anál 20.

2023. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Jól felmentek az árak. :)


Kár, hogy öreg és csúnya vagyok a kurválkodáshoz, akarom mondani a kényeztetéshez és az adományok fogadásához...

2023. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem fizettem együttlétért, mert mindig kerül egy srác, aki kapható minden jóra.
2023. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha lenne egy helyes srác aki némi pénzért hagyná, hogy orálisan kényeztessem, hát szívesen támogatnám!, persze csak ha normális keretek közt marad, és nem akar túl sokat...


De ilyennel még nem találkoztam...

2023. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is régóta keresek fiatal srácot ilyen célból, de eddig még sajnos nem találtam. Szívesen támogatnék valakit, ha rendszeresen kielégíthetném szájjal.
2023. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!