Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek többségét miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek többségét miért zavarja, ha kimondom, hogy miattuk nincs találkozó? Úgy tesznek, mintha nem ők lennenek a találkozó akadályai, pedig nyilvánvalóan de.

Figyelt kérdés
Most éppen egy olyannak mondtam ezt, akit zavar, hogy nincs egyikünknek se helye. Mondtam, hogy számomra hely nélkül is megfelel, kb. bárhol. ő mondta, hogy neki nem. Ezek után letagadta, hogy ő lenne az akadálya a találkozónak.
2023. okt. 5. 10:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Te miről beszélsz? Milyen találkozó? Milyen helye?
2023. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szexelni akarnak,de nincs lakás egyiknél sem.

És a másik nem akar szabadban,vagy lépcsőházban dugni.Ennyi a lényeg szerintem:)

2023. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#2


Igen, ennyi. Más szavakkal leírva: miatta nincs találkozó.

2023. okt. 5. 10:32
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
(Nem mindegy ki miatt nincs baszás? Valakinek kártérítési kötelezettsége keletkezik annak elmaradásakor, vagy mi??)
2023. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Tíz ropiért szuper és szállodai szintű búvóhelyek vannak, 4-6 órára.
2023. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#4


Magadra ismersz? Vagy miért háborodsz fel pusztán azon, hogy szeretném kimondani az igazságot?

2023. okt. 5. 10:47
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem háborodtam fel, simán csak nem értem… de ha belemegyünk a felesleges kérdésbe:


Én úgy gondolom mindkettőtök oka ennek. (Kettőn áll a vásár)


Ő valaki más lakásában akar dugni -> te nem teszed ezt lehetővé


Te valaki más lakásán vagy a szabadban akarsz -> ő nem teszi ezt lehetővé


Egyikőtök sem teljesíti a másik igényét. Nem ő az egyedüli felelős.

2023. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
Én sem szeretek a szabadban eldugott helyen szexelni. Kényelmetlen, meg az ember akarva-akaratlanul is sürgetve érzi magát, főleg ha olyan helyen van, ahol járókelők is lehetnek. Sokaknak nem felel ezmeg, én megértem. Azért ágyban mégis másabb, mint állva valahol az erdőben.
2023. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kicsavart logika, hanem simán csak logika.


És nem azt mondtam hogy nem a másik fél felelős, hanem hogy mindketten egyformán azok vagytok. Szóval aki a felelősséget magáról lehazudja az pont te vagy :D

2023. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ha feltétel nélkül hajlandó vagyok találkozni valakivel, akkor hogy a pékbe merülhet fel, hogy akár részben is miattam nincs találkozó. Ez annyira elcseszett gondolkodásra vall, hogy az nem igaz.
2023. okt. 5. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!