Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek többségét miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek többségét miért zavarja, ha kimondom, hogy miattuk nincs találkozó? Úgy tesznek, mintha nem ők lennenek a találkozó akadályai, pedig nyilvánvalóan de.

Figyelt kérdés
Most éppen egy olyannak mondtam ezt, akit zavar, hogy nincs egyikünknek se helye. Mondtam, hogy számomra hely nélkül is megfelel, kb. bárhol. ő mondta, hogy neki nem. Ezek után letagadta, hogy ő lenne az akadálya a találkozónak.
2023. okt. 5. 10:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem teljesítem a hülye követeléseit, az nem felelősség. A "felelős" szónak nem teszek eleget, míg ő igen.
2023. okt. 5. 11:29
 12/28 anonim ***** válasza:
98%

“ Ha feltétel nélkül hajlandó vagyok találkozni valakivel”


De te nem feltétel nélkül vagy hajlandó:


Bárhol >>KIVÉVE NÁLAD<<

Ezt jelenti a “nincs helyem”.

(Ez egy feltétel)


Az hogy NÁLAD NEM LEHET, két okból történhet:


1) hajléktalan vagy: te vagy a felelős

2) anyádnál laksz: te vagy a felelős

3) lakótársaddal laksz: te vagy a felelős

2023. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom, hogy nem minősül feltételnek az ő hülye követeléseinek be nem tartása. Ennyi erővel az se feltétel nélküli találkozás, hogy megszabom, hogy csak mekkora farkat vagyok hajlandó vinni találkozásra. Mert ugye a te logikád szerint aki feltétel nélkül hajlandó találkozni, annak bármit meg lehet szabni elvárásnak.
2023. okt. 5. 11:43
 14/28 A kérdező kommentje:
Az, hogy feltétel nélkül hajlandó vagyok találkozni NEM azt jelenti, hogy mindent teljesítenem kell a másik követelései közül.
2023. okt. 5. 11:45
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már rugóztál egyszer hónapokkal ezelőtt...
2023. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Elég gáz az is ha egy felnőtt férfinak nincs helye, az ilyen inkább dugás helyett túlórázzon xd
2023. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondod még egyszer, attól még nem lesz igaz.


A matematika szigorú logikáját követve, a feltétel kiszabása a találkozó meghiúsulásának szükséges DE NEM ELEGENDŐ feltétele. A meghiúsuláshoz az is kell, hogy te azt ne teljesítsd. Hiszen ha teljesítenéd, még megvalósulhatna a találkozó. Nem tudom ezen mit nem értesz🤷‍♂️

2023. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

#19


Mindent értek; te nem érted, hogy ha valamit nem teljesítek, attól nem feltétlenül vagyok felelős.


Azt se teljesítem, hogy víz alatt szexelek visszatartott lélegzettel 10 percig. Tehát ha ő ilyet kér, akkor részben felelős vagy? Nem.

2023. okt. 5. 11:57
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem vagy felelős a feltétel nemteljesítéséért. Ki más tudja teljesíteni, ha nem te?


Ha nem akarsz olyannal szexelni aki víz alatt megfulladva akar veled dugni, akkor te vagy a felelős amiért nem jön létre, meg ő is amiért ilyet akar.


A piacon is. Ha a vevő nem veszi meg 50-ért az árut, akkor ő is, meg az eladó is felelős. Ő azért mert nem fizeti ki, az eladó meg azért mert nem adja oda olcsóbban. Ezt jelenti a “kettőn áll a vásár”, ami minden tranzakcióra/interakcióra/kölcsönhatásra érvényes.


Mint ha valami nehéz felfogású gyereknek kéne magyarázni:D

2023. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%

Bolhából elefánt.

Egyikőtöknek sincs helye, ő meg nem szeret a szabadban / eldugott helyeken állva / kényelmetlenül szexelni. Sokan nem szeretik ezt, én sem. Felesleges ezen rugóznod kérdező.

Sok ember azért nem szereti az ilyen "outdoor" kalandokat, mert az ember nem tud ellazulni, kényelmetlen, nem vagy csak alig lehet lefeküdni, állva/guggolva meg nem élvezetes.


Szerintem keress olyat, aki kedveli az ilyeneket, mert van olyan is bőven.

2023. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!