Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki homoszexuális az hogy tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki homoszexuális az hogy tud szexelni nőkkel és ráadásul gyerekeket nemzeni?

Figyelt kérdés
Ott van például Nádasdy Ádám, van 2 lánygyermeke. Aki tényleg homoszexuális az miért szexel nővel?

2023. júl. 24. 05:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
90%
#20 Az ágyban, és a passzív pasi nem lesz nő ettől
2023. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
21. Akkor egy nővé operált férfi és egy leszbikus nő miért jön össze ? He
2023. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
#22 Én egyik sem vagyok, honnan tudjam? :D Egyébként is teljesen eltértünk a témától
2023. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
18: Nagyon tévúton jársz.
2023. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
10 ha meleg vagy segíthetnél. Van egy férfi ,aki elméletileg meleg. Nekem nagyon tetszik ő ( én nő vagyok) ,nem tudom mindig lájkol.Tetszhetek neki?
2023. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
#25 bár én nem a 10. vagyok, de annyit én is tudok, hogy a like nem feltétlen jelenti azt, hogy tetszel neki...
2023. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki nem örökbefogadni szeretne, hanem szeretne egy (biológiailag is) saját gyereket, szerintem nem nagy áldozat kibírni azt a pár percet.

(Bár nyilván van ennek más módja is.)

Meg valóban vannak akik nem akarják a szexualitásukat felvállalni, nem akarják az ezzel járó terheket, és egész életükben szenvednek egy hetero kapcsolatban.

2023. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
15%
Szenvednek egy heteró kapcsolatban... na menj a csába! A heteró nő szerinted nem szenved egy búzával való kapcsolatban? Sőt a búza hagyja is hogy a nő magát okolja, hogy nem kívánatos... szóval sajnálja a búzákat az, akinek 2 anyja van! Egoista barom aki meleg létére feláldoz egy heteró nőt.
2023. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem szükséges a gyerek csináláshoz/nemzéshez feltétlen szexuális aktus. Inszeminációról (mesterséges megtermékenyítési módszer) nem hallottatok még?

Sajnos nem tudom idézni, de volt itt egy srác, aki arról írt hosszasan, hogy neki két apja van, és két anyja (az apák melegek voltak, az anyák leszbikusok), mégis ő, és a húga, aki ebből a vegyes kapcsolatból született heteroszexuális lett. By the way: az összes homoszexuális is heteroszexuális pártól születik - a legtöbb esetben, teszem hozzá, ha ilyen extrém eseteket is figyelembe veszünk. Szóval ő, és a húga esetében is inszeminációval történt a teherbe esés, nem firtatták soha melyikük az igazi (sperma adományozó) apjuk, az anya egyértelmű volt. Mind két leszbikus anya kihordott egy-egy terhességet. És mind a két meleg apa sperma donor volt egy-egy alkalommal. Nem történt a felek között sosem szexuális aktus.

Egyébként valóban, aki nővel tud/képes szexelni az inkább biszex, vagy biszex hajlamú. Ha pedig csak drog/gyógyszer/alkohol hatása mellett képes ilyesmire, az már inkább erőszak, még akkor is, ha saját magán tesz ezzel erőszakot. Szellemileg megnyomorít az ilyen kényszer. Szerintem.

2023. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
9%

29-es szerinted több százezer vagy akár egymillió ftot beleölnek a melegek a mesterséges megtermékenyítésbe?

28-as voltam és látom baromjra fáj az igazság az önző egoista melegeknek, akik egy heteró nőt a tudta nélkül belerángatnak egy kapcsolatba, ahol a nő önbizalma, önbecsülése, nőiességébe vetett hite xarrá megy, de lényeg hogy a búza az megfelel a társadalmi akárminek. Az ilyen melegek nárcisztikusok. Felhasználnak egy nőt.

2023. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!