Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg elhiszi a kormány,...

Tényleg elhiszi a kormány, hogy megvédheti a gyerekeket az LMBTQ-tartalmaktól az új pedofiltörvénnyel?

Figyelt kérdés
Az összes gyerek már 5-6 éves kortól TikTok-on lóg, ahol már nem találnak, mint LMBTQ-influencereket.

2021. aug. 25. 11:18
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
83%

Jókor jut eszébe az LMBTQ közösség ellen uszítania, amikor már régesrég jelen vannak közöttünk.

Meg nem kifejezetten csak LMBTQ influencereket néznek gyerekek, de te honnan veszed, hogy 5-6 évesen már azon lógnak?

Statisztikai adatokat veszel fel, vagy közvélemény kutatást végzel?

2021. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
37%
Legalább ne az iskolában, óvodában kötelező jelleggel legyen, az is valami.
2021. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Hallottam, én sem akartam elhinni.



Úgyhogy regisztráltam tiktokra. Teli van gyerekekkel az egész, és ilyen "LadySzomjas"-féle leszbikusokat tartanak példaképnek.

2021. aug. 25. 11:29
 4/32 anonim ***** válasza:
57%

A kormány azt sem hiszi el amit kérdez...


Amúgy pedig mindenhol ott vagyunk, és minél fanatikusabban próbálnak elnyomni, mi annál fanatikusabban próbálunk majd terjeszkedni. Sötétben, láthatatlanul szervezzük meg, majd mozgósítjuk erőinket. És amikor nem is gondoltok rá lecsapunk. És akkor már túl késő lesz!


-Egy transznemű tanár

2021. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen nem, de jobb, mintha minden korlátozás nélkül onthatnák az óvodákba a melegséget.
2021. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%

Ma már elvárás a fiatalok közt, hogy egy heterótól eltérő, mondjuk "pánszexuális" majom legyél. Egyre többen vannak kinn a pride-on mert jó bulinak tűnik és nem tudják, hogy ez már régen nem az egyenlőségről szól. Többek közt az ilyeneknek kell gátat szabni minden törvényi eszközzel:

[link]

2021. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem gondolom, hogy a kormány olyan ostoba lenne, hogy elhiszi, hogy a TV-ből való kitiltás, és az iskolai felvilágosításból kihagyás elzárná a gyerekek elől a másságot. Pláne manapság, hogy van internet. De én 10-11 éve voltam első.második osztályos, akkor még nem volt annyira sok az internetező fiatal kisgyerek, én sem voltam az, nekünk net se volt akkoriban, és én is hallottam a másságról és egyéb szexualitással kapcsolatos témákról olyan szülők gyerekeitől, akiknél volt otthon net, vagy épp nyugodtan beszéltek ilyen témákról otthon. Ha akkor tudott terjedni az infó iskolai felvilágosítás nélkül, és anélkül, hogy a tv-be lett volna ilyesmi, akkor most, hogy több lehetőség van a technika miatt, nem hiszem, hogy egy törvény, ami csak a médiára és az iskolára fókuszál, majd pont meggátolná.


Szóval én nem hinném, hogy bárki is gondolna ilyenekre, legalábbis nagyon remélem, hogy annyira azért nem buták, hogy elhiszik, hogy a pedofiltörvény "védi" a gyerekeket az LMBTQ-tól. Kellet egy új ellenség, amire pont jók voltak a bzik. Ráadásul cseles, mert összemossák a pedofilokkal, így ha valaki jóérzéssel rendelkező ellenzéki felszólalna az ügyben, azt rögtön le lehet húzni, hogy mekkora pedofiltámogató gyökér. Ennek maximum figyelemelterelés a célja és politikai haszonszerzés. Ez nem egy gyermekvédelmi intézkedés, és ugyanúgy a szülői jogokat sem erősíti, mert ha az lett volna a cél, akkor írásos szülői beleegyezéshez kötné az LMBTQ témát, nem pedig kitiltaná teljesen. Ez puszta gyűlöletkeltés, és stratégiai előnyszerzésre ment ki.

2021. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 steven95 ***** válasza:
31%
#6 Van itt a közelbe nyomdászat, csináljak neked egy plakátot a szobádba belőle?
2021. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
2021. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan tudják kormányon, hogy ez nem fog változtatni semmit, eddig se neveltek át homonak gyerekeket, ezután sem fognak, a gyerekek ezután is tudni fognak erről, mert neteznek és egymás közt is előjön a téma a szex kapcsán, az egész csak egy egyszerű választói réteg hergeléséről és a szavazataik megszerzéséről szól. Hatalomtechnika.
2021. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!