Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van védeni a...

Mi értelme van védeni a gyerekeket a homoszexuális propagandától?

Figyelt kérdés
Nem ettől lesznek melegek. Ez olyan veszélyt sem jelent számukra, mint a pedofilok. Viszont sértő lehet a meleg közösségek számára és a jogvédőket, EU-t is aggasztja.

2021. aug. 1. 23:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

akkor a libsik gyerekeit meg beíratjuk katolikus hittanra


hiszen biztosan nem alakítja a világnézetüket

2021. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Hogy a homoszexuális propaganda megtudja, hogy vannak még sokan, akik nem kamázzák, és fellépnek ellene.
2021. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1

A hittan sem árt, de az nincs is tiltva.

2021. aug. 1. 23:17
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Én melegként hittanra jártam. xD
2021. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Ha te tudományos hitelességgel le tudod vezetni, pontosan mitől lesz egy gyerek meleg, kapsz egy Nobel-díjat. Az biztos, hogy a genetika csak nagyon kis részben felel ezért. Tehát a gyerekkori élmények, minták, benyomások teszik ki a maradék részt. Jobb nem játszani a tűzzel.
2021. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Óvodás korú gyerekeket még nem érdekli a szexualitás, abban a korban semmiféle "felvilágosítás" nem hasznos ellenben lehet egyértelműen káros.

Abban a korban a gyerekeknek az a természetes, hogy van anya, és apa, télen jön a Mikulás, és a Jézuska, a babát a gólya hozza, mesék pedig nem arról szólnak, hogy apa miért anyának öltözik... azzal ő nem tud mit kezdeni.

Az meg, hogy nem lehet káros, akár kóros a kisgyerekek befolyásolása arra sok példa van, jó, és rossz is.

Jó példa pl a nyelvtanulás óvodás korban sokkal könnyebben tanulnak meg idegen nyelveket a gyerekek, mint később az iskolában.

Viszont a befolyásolás ellen védtelenek, erre már régen rájöttek, ezt használték ki a törökök is, amikor keresztény gyerekekből janicsárokat neveltek, akik a legádázabb keresztény gyűlölők lettek.


Lehet tartani szexuális felvilágosításokat, ha azt már érti is a gyerek, és érdeklődik is, ami kb 12 éves kor, óvodákban, de még az általános iskolák alsó tagozataiban semmi keresnivalójuk nincs még, ott még hetero felvilágosításokat sem tartanak, miért kellene a homo-t engedélyezni?

2021. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Hogy ne befolyásolják őket a normálistól eltérő irányba.
2021. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%

Ez szokásos fideszes félrebeszélés, figyelemelterelés. Marhaság magyarul.

NINCS olyan hogy "homoszexuális propaganda". Alapon sincs ilyen, sosem találkoztam sehol, sem élőben sem neten sem tévében olyannal hogy "legyél te is meleg", nonszensz, de még ha lenne sem lenne értelmezhető a dolog, mivel a szexualitás nem választás kérdése, hanem születéstől adott és a biológiai dolgok határozzák meg. Ezt még általánosban, de legkésőbb gimnáziumban tanítják, aki járt iskolába tudnia kéne. A gyerek nem választja meg kihez vonódik, nekem pl. sosem állna fel férfiakra, csak szép csajokra, akármeddig mondanák nekem hogy legyek meleg. Nem tudom melyik a gázosabb, ha a fideszesek nem jártak iskolába és komolyan elhiszik ezt, vagy ha tudják hogy hülyeség de ennek ellenére szajkózzák a kamut.

2021. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7%

"Ez szokásos fideszes félrebeszélés"



ezek a mocskos KÖPEDÉÉÉK fiddereknek van pofájuk a sebességmámorban élőket is gyorshajtónak nevezni


majd az ÓÜRBÁÁÁÁÁÁÁN mondj meg, hogy mi a gyors nem?

a sebességmámor megélése alapvető emberi jog

2021. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
#11 Ennek a kommentnek se volt semmi értelme de legalább hoztad a szintet.
2021. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!