Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van védeni a...

Mi értelme van védeni a gyerekeket a homoszexuális propagandától?

Figyelt kérdés
Nem ettől lesznek melegek. Ez olyan veszélyt sem jelent számukra, mint a pedofilok. Viszont sértő lehet a meleg közösségek számára és a jogvédőket, EU-t is aggasztja.

2021. aug. 1. 23:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%

#10

De igen, van olyan, hogy homoszexuális, vagy inkább LMBTQ-propaganda, és nem az a célja, hogy egyre több homoszexuális legyen, hanem hogy egyre többen elfogadják a másságot. Ezzel még nem is lenne baj addig, amíg ez csak arra vonatkozik, hogy fogadd el, hogy vannak akik a saját nemükhöz vonzódnak, de egyre súlyosabb devianciák elfogadása a cél, pl.: ha férfiak nőnek öltöznek, vagy sminkelik magukat, nem váltó műtétet akarnak, irritáló módon viselkedjenek és nézzenek ki, mint pl.: Steiner Kristóf, akire én azt szoktam mondani, hogy vele nem az a baj, hogy meleg, hanem hogy bzi.


A melegség genetikai eredetéről: még semmi bizonyítékot nem találtak rá, hogy lenne melegségért felelős gén.

Én úgy gondolom, hogy a melegség kialakulásáért apró gyerekkori behatások, ingerek felelősek, amik a még félig öntudatlan pszichédet érik. Lányként ez akár lehet az is, hogy a részeg apádat rendszeresen látod, hogy anyádat összeveri, majd maga alá szarik. Egy ilyen gyerekkori élmény hatására elmehet a kedved a férfiaktól egy életre.

A pedofilok nagy része maga is pedofil áldozata volt. Ez egyértelműen bizonyítja a pedofília esetén, hogy a külső környezet szerepet játszik benne.

Most te könnyen kimondod, hogy neked szép nőkre áll fel, és gyerekként ezt nem választhattad meg, de mi lett volna, ha az etióp Mursi törzsbe születsz? Ott a nők hatalmas tányérokat helyeznek az alsó ajkukba és így tágítják azt, hogy kívanatosabbak legyenek. Szerintem ocsmány, meg vélhetően szerinted is, de nem úgy a Mursi törzs férfijai szerint. Talán a genetikájukba van kódolva, hogy ezt lássák szépnek? Nem, a társadalmukban ez a szépség ideál és úgy szocializálódtak, hogy ezt lássák vonzónak, hasonlóan a Padaung törzshöz, ahol meg a hosszú nyak a szépsegideál.

2021. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%

Homoszexuális propaganda.

Nem az a baj hogy az emberek mem fogadják el őket.

Kit érdekel ha otthon szeretik egymást?

Az a baj hogy nem fogadják el saját magukat.

Figyelemre vágynak törődésre megértésre.

Felvonulnak egyenlőséget szeretnének hogy ez legyen elfogadott.

Szóval volt eddig is, tudjuk vannak.

Kit érdekel?

Az hogy a gyerekeknek 18.év alatt!

Ez a baj.

Honnan tudod te mitöl lesz meleg egy gyerek?

Ha egy ember abban nő fel hogy denevért eszik akkor az a normális ha megeszi a denevért.

Szóval szerintem hagyjuk a gyerekeket.Mert pl. németországban az volt a propaganda hogy a zsidó származású emberek alsóbb rendűek.

Homoszexuális Propaganda

Fajelméleti Propaganda

Gender Semlegesség

Ezek mind az emberiség átnevelésére irányuló törekvések.

Kinek fontos ez?

Miért jó ez?

Miért ölnek ebbe emnyi pénzt?

Mit nyernek vele?

2021. aug. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%
Melegek nem ettől lesznek, alapból 36,5 fokosak. B_zik viszont ettől lesznek. A szexuális orientáció a neveltetés során alakul ki.
2021. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

Jó, kamaszkortól beszéljenek róla akár az iskolában is, DE akkor mutassák meg azokat is akik megbánták mondjuk a nemátalakító műtétet, szenvednek miatta. Valamiért az ilyenekre azonban nem szoktak kitérni

[link]

2021. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Mi értelme védeni őket??

Sok! Nagyon sok!

2021. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
12%

Véletlenül beleakadtam fb élőbe, aki hobbi boszot oktat minden korosztálynak. Vasárnaponként élőt ad, amolyan dicsőség az úrnak jellegűt. Néztem, pedig én az ilyen kerülöm. Nem tünt elmebetegnek. Nem tünt hamisnak. Felmentem az oldalára, akkor láttam hogy hobbi bokszot oktat...


A videóiban azt mondja, hogy a melegség egy démoni megszállás, egy apáról fiúra szálló átok. Beszél, hogy ez már a végidők térjetek meg.


Nagyon szimpatikus, bár ha fideszes törölni fogom a követési listából. Bírka nem leszek!


Rafi Attila



[link]

2021. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%

,,Nem ettől lesznek melegek."

Mert te meg a sok lmbtq imádó nagyokos biztos tudja a tutit. Holott már előttem is leírták, a genetikához minimális köze van. Az csak hajlamot ad nem határoz meg semmit. Pont az a gond hogy az lgbt ennek normalizálásával a hajlamot erősíti szándékosan.

2021. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#11, 17


Azt írtam, hogy nem ettől lesz homoszexuális valaki, nem azt, hogy ez valami eleve elrendeltetett dolog. Az igaz, hogy nincs meleg gén, genetikailag nem mutatható ki, inkább a gyerekkori, ifjúkori vagy akár felnőttkori környezeti behatások miatt tér el valaki a normális szexualitástól (bár a homoszexuális propaganda éppen azt mondja, hogy ez is teljesen normális), de lehetnek olyan öröklött dolgok, amik a hajlamot erősíthetik.

A környezeti okoknál nem az számít, hogy a gyerek melegpárti propagandával találkozik, nézi a TV-ben a Modern Családot, Gleet, hasonló hollywoodi sorozatokat, lát egy meleg pride felvonulást, iskolában egy oktató előadást tart rúluk, ilyesmi, hanem ahogy itt leírták sokkal inkább számít a család és a bizalmi szűk kör gyermekkorban. Akit szexuálisan zaklattak, bántalmaztak, árván vagy csonka családban nő fel, ahol nincs megfelelő minta, ott sokkal gyakoribb az elfordulás a rendes nemi szerepektől, szexuális magatartástól.

2021. aug. 2. 18:57
 19/26 anonim ***** válasza:
31%
a kiszolgáltatott, nehézsorsú gyerekekre utaznak
2021. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

1. A hittan most sincs betiltva és elég sokan tanuljak is. És nem is egyenlő egy létező, tudományosan bizonyított tényről szóló felvilágosítás egy könyvből vett hablaty tanítása egész suli idő alatt.



És már nem azért de mégis mi köze van egy vallásnak egy nemi irányultsághoz????

2021. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!