Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha népszavazást írnának ki te...

Ha népszavazást írnának ki te támogatnád hogy a homoszexuálisok házasodhassanak és örökbe fogadhassanak gyerekeket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem érdekel.
73 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
Ilyesmi hogy fordul meg a fejedbe? Szerintem büntetni kéne aki ilyen kérdést feltesz vagy homárkodik.
2021. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Biztosan nem.

Legyen nekik egyenlő az élettársi kapcsolat.

2021. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%

Vigyázzál kérdező, mert egy ilyen kérdésért simán kaphatsz halálbüntetést is!


[link]

2021. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%

"Vigyázzál kérdező, mert egy ilyen kérdésért simán kaphatsz halálbüntetést is!"


Az ezzel a baj, hogy ilyenkor azt hiszi viccből írjuk. Ő soha nem fog ugye muszlim országba disszidálni. Aztán mikor hirtelen német, franciao vagy angliában találja magát akkor lepődik meg, hogy tényleg kivégzik, mert pont besétált egy muszlim negyedbe. Aztán érted már nem annyira tetszik neki, de a híradók már róla szólnak. Saria szerint a melegekre egyetlen büntetés szabható ki...

2021. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
Én támogatom. ( A bajt abban látom, hogy a követeléssorozat nem áll meg itt, hanem nemek nélküli nyelvet, harmadik nemet, homsozexuális meesöhöset stb. követelnek)
2021. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen kérdésért apám belém verte volna a fejeszét, anyám meg a sodrófát.
2021. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne támogasd, semmi szükség erre.
2021. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
Hatos: A melegpátyolgatók és a bevándorláspártiak ugyanaz a suicid csoport. Bármi is történik, mindig belőlük lesz kevesebb.
2021. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2021. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Egyébként nem tudom tudjátok-e ,de a törvénymódosítások előtt mikor még egyedülállóként akár melegek is fogadhattak örökbe,csak és _kizárólag_ olyan gyereket kaphattak, akiket már visszautasítottak házaspárok.

Nem támogatok hatszázféle nemet, nem vagyok hajlandó pl. egy transz nőt nőnek képzelni azért,hogy meg ne sértődjön ,nem akarom hogy óvodákba járjanak tanácsokat osztogatni nőnek öltözött nagydarab szőrös férfiak ,de őszintén nem értem az örökbefogadással ilyen szempontból mi is lenne a gond? Bármilyen szerető,támogató család,otthon jobb közeg felnőni ,mint az állami gondozásban , ami ugye annyira fantasztikus hogy mindennapos az erőszak,molesztálás,aki teheti szökdös onnan egész tizenéves korában . És nem utolsó sorban nagy százalékban bűnözőket nevel ki magából .

2021. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!