Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sulis meleg srácok, kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulis meleg srácok, kinek volt már kalandja osztálytársa vagy haverja faterjával?

Figyelt kérdés
Bármilyen kaland érdekel, akár csak "majdnem", akár beteljesedett kalandok :)

2023. júl. 16. 16:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%

Egy nyolcadikossal simán bevállalnám!

Üdv, apuka

jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
egy dundi szőrös nyolcadikossal?
jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy pelyhesen szőrös, kockás hasú, 14. születésnapját betöltött nyolcadikossal :)
jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
hát úgy könnyű
jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
és te milyen vagy?
jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Apukás :)
jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%

Nekem 90' végen volt (koromat nem irom) korábban mar volt lazább dolgok ,de ez most mas volt.egesz kiskamasz koromtol jartam dolgozni falun gazdákhoz ,fóleg öszi betakatitasos munka. Egy ilyen napon kukorica törés es pakolás be a kasba tórtént valami. /nevezzúk Feri bacsinak/ töres közben az én soromba *mivel elörébb törte a tengerit, átlepett es velem szemben kónnxitett a kissebbik dolgán,én csak a vegét lattam ahogy razza ki de akkor ó is eszre vette hogy nézem. "Gyere tórjed gyorsabban mert a roka elvisz!" Mindta mosolyogva es kacsintott en elpirulva okeztam. Besegitett törni es oda erve szandekosan megfogtam a nedves tengerit,amitól eléggé begerjedtem. Egesz delutan allo brével haladtam melette es halgattam a húlyeségeiket. Közben azon jart az agyam ,hogy mekkora kolbija van. Egyebkent volt csaladja de a gyerekei mar felnöttek. Kierve a sorbol eszre vette hogy a melegitóben agaskodok aztan gyors fúlembe sugta ,hogy igazitsam meg mert az asszonyok rám másznak.

Meg egy sor volt es ott mar szolidan csipkelödött ,hogy a tamasnak kell valami asszony! Meg hogy ilyen helyes fiu biztos van 2-3 nöm...stb estere vissza mentem bepakolni igazabol fater volt ott es 2 masik alkesz de ök 3an mat nem is voltak kepben én es Feribácsi beszelgettünk mindenröl es szedtük kosarakba a tengerit a többi pedig hordta. Egy-egy ilyen elvitel közben kérdezgetett halkan.

-Voltal mar lannyal?

- nem!

Hoki?

Erre nem valaszoltam,ö pedig mosolygott.

-én is szoktam mert az asszony nem ad!

-szoktam minden nap.

Csönd lett halgatott.

-tetszett?

Tudtam mire kerdezi,de azert rá kérdeztem.

-a farka?

-na jo fiuk igyunk valamit majd folytatjuk holnap! Kb maradt egy óras munka ott.

- menjetek be mindjart megyek én is,Tomi itt maradsz letakarjuk.

Mondtam rendben.

- igen az.

Valaszolta.

- háát... igen.

Makogtam. Gyors oldalrament pisilni es megint lattam kózben nezte hogy mmbe e mentek már.

-jössz ? Szemúgyre veszed?

Oda leptem es néztem.

-Siess fogd meg csinalj valamit.

Nevetett ugysem lat senki. Felig alli farka ott elöttem es erre eg fogta az enyemet ami ált.- ezigen jol be indultál. Ezzel meg fogzam en is neki. - kapd be! Szamba vettem es ereztem h nagyon dagad.

- hagyd abba mert be kell menni,mindjart folytatod. Be mentúnk ittunk cigi...stb kifizette a 3 embert engem meg marasztalt ,hogy megis hordunk be belöle mert a folia nem eri be. Aztan kicsi munka még aztan egy nagy fa tövénél le tolta gatyájat es kerte h fejezzem be. Kb 3 perc alatt vegzett a számba es meg lepett mert nem állt le. -szopjad még! Aztan seggembe turkált majd feltett a hordora es elkezdett nyalni ujjazni.

Egy ujjal majd kettövel. Neha felig betolt ujjára köpött es tagitott aztán jött a kéj es kesz voltam. Behatolás meg nehezen ment de tapasztalt volt es megoldotta. 10-15 percig tattott,majd egy laza mozdulatral kihuzta es a szamba engedte. Nekem ott kiverte. Aztán össze kaptuk magunkat. Ö befejezte a munkat es kifizetett becsúlezesen. Nem vittúk tulzasba de volt meg pár alkalom.

szept. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#27 Izgi lehetett es egyben jó is.

Látta rajtad, hogy vevő leszel minden jóra és mert kezdeményezni.

szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
28/ igen tolag ra jóttem.
szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!