Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is tapasztalja? Mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja? Mi lehet az oka, hogy a legtöbb meleg férfiatlan?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, főleg a fiatalabb korosztály esetében, hogy alig akad igazán fiús, férfias meleg fiú. A legtöbben femininek, elvont/bohókás/művész stílusúak, vagy kifejezetten lányosak.

Illetve ami még feltűnt, hogy sokan komolytalanok, olyan képeket raknak ki magukról, amin idiótának tűnnek. Ez főleg a 18 év körüliekre jellemző.

Érdekes heteró fiúk esetben pont az ilyen típusú fiúk a ritkák.

Amúgy én is meleg vagyok, és én sem vagyok tipikus fiús.



2023. márc. 25. 09:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nyilván mindenkinek más tetszik, más típus. Nekem a férfias, fiús stílus jön be 😅

Csak annyi, hogy fiatal heterók teljesen mások, mint a melegek. Egy 16 éves fiú is annyira wow tud lenni, az öltözködése, stílusa, kisugárzása. Jó nyilván nem ismerek minden melegek, és az utcán nem tudom eldönteni, ki az, de pl. társkeresőkön látom, hogy a 18-25 éves korosztály eléggé férfiatlan.

2023. márc. 25. 14:57
 12/12 Jani Belucci ***** válasza:
14%
Jézusom, mégis mit vársz kisfiúktól?
2023. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!