Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is férfiatlan, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is férfiatlan, ha valaki passzív?

Figyelt kérdés

Nem akarok megbántani senkit, de szerintem bármennyire is férfias külsőre egy passzív, legyen akár izmos, szőrös, stb., attól még számomra ő lesz a kevésbé férfias, akit dugnak, akit egy aktív a magáévá tesz. Nekem épp ezért az igazi férfi az aktív, mégha külsőre nem is tűnik feltétlen annak. Személyiségileg is az aktív szerep a férfiasabb szerintem, egy alárendelt, befogadó fél pont nem.

Ti mit gondoltok erről?



2018. nov. 5. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez a gondolkodás a meleg világban NEM létezik :D
2018. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha szereti akkor csinálja, bár valóban nem egy férfias dolog, de mindenkinek lehetnek különleges igényei,vágyai amit jobban élvez. Nem itélek el senkit aki ezen vágyaknak él.
2018. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Számomra nem lesz "férfiatlan" egy férfi ha passzív.

Abszolúte nem ettől függ.

2018. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se attól lesz valaki férfiatlan, hogy passzív.
2018. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pedig minket melegeket pontosan nem érdekel, hogy a patriarchális berendezkedésű fennkölt társadalomban milyenek a nemi szerepleosztások.
2018. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Én érteni vélem a kérdést. Szerintem se azon múlik a férfiasság, hogy te melyik oldal vagy, bár talán van egy kis női vonatkozása a passziv oldalnak, de attól nem biztos, hogy nem férfias.
2018. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem férfiatlan. Szerintem a férfiasság eleve túl van gondolva, igaziból senki sem tudná meghatározni mitől férfias valaki. Pl sokan férfiasabbnak mondanának egy kigyúrt passzívot mint egy vékonyka full hetero srácot.
2018. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Rólam passzivként senki nem tudná megmondani, hogy meleg vagyok, de taliztam már sok lányos aktívval. Abszolút nagyon kevesen tudják a dolgukat, sokszor azért nem sikerül a szex mert meg betenni sem tudják. Igen kiábrándító férfiatlan az aktívok jó része.
2018. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Két álláspont van, mégis azonos a kettő: Az egyik szerint ez férfiatlan, amivel azt sugallja, hogy az valami kevesebbet érő negatívum. A másik meg hanyatt-homlok kapálózik, hogy ez márpedig nem férfiatlan, amivel szintén azt sugallja, hogy a "férfiatlan" az valami kerülendő, kikérendő negatívum. Mondok én is valamit: hányok ettől a férfiaskodástól, nekem az tetszene, ha nem tesztoszteronban úszna mindenkinek agya, még annak is, akinek nem is. Nem jár plusz pont érte.
2018. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok de szerintem ennek semmi köze a férfiassághoz. Valahogy már azt próbálják mindennel a férfiak fülébe ültetni, hogy ez férfiatlan, megalázó. Akkor ennyi erővel egy nőnek is megalázó szexelni mert őt dugják. Ha pl. én nőként kipróbálnák anális dolgokat egy pasin, akkor az is férfiatlan. De visszafelé meg ok, hiába nincs a nőknek prosztatájuk. Ez a nők lenézésén alapul. De amúgy egy rendes kapcsolatban szex közben nem egymást alázzák meg az emberek, mert ha két ember szereti egymást, akkor örülnek annak, hogy együtt vannak.
2018. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!