Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is férfiatlan, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is férfiatlan, ha valaki passzív?

Figyelt kérdés

Nem akarok megbántani senkit, de szerintem bármennyire is férfias külsőre egy passzív, legyen akár izmos, szőrös, stb., attól még számomra ő lesz a kevésbé férfias, akit dugnak, akit egy aktív a magáévá tesz. Nekem épp ezért az igazi férfi az aktív, mégha külsőre nem is tűnik feltétlen annak. Személyiségileg is az aktív szerep a férfiasabb szerintem, egy alárendelt, befogadó fél pont nem.

Ti mit gondoltok erről?



2018. nov. 5. 14:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%

:D hát így nagyon kellemes lehet a válaszokat olvasni haha!

Ha minden nem tetsző választ kitöröltetünk,biztos jól alszunk abban a tudatban,hogy mindenki szeret minket.:D

Kár,hogy önáltatás,a valóság tagadása,és ami még ennél is rosszabb:patkány jelentgető,cenzúrapárti viselkedés.

2018. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "férfiasságnak" semmi köze a szexuális szerepekhez. Ismerek olyan passzív meleget aki nagyon határozottan és kemény kézzel épített fel már 3 vállalkozást. Ő akkor most férfiatlan?
2018. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A #9-es és a #10-es nagyjából azt írták le, amit én is szerettem volna. Miért társítunk egy negatív felhangot a "férfiatlansághoz"? Ha férfi létedre van pár olyan vonásod, amelyet a társadalmi köztudat nem a te ivarodhoz rendel, akkor egyből egy beteges korcs vagy, aki értéktelen emberileg? Vagy már eleve a (nőies) nőket is megvetjük? És a befogadás miért jelent kapásból alárendelődést is?
2018. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Lehet nem igazán jött át, hogy mire is gondolok pontosan, de jó volt a válaszokat olvasni és átgondoltam a dolgot. Szerintem is vannak férfias, igazán férfias passzívok is, és ők attól még férfiak maradnak mert passzívok és azt szeretik, ezzel semmi gond nincs. A kérdésem konkrétan a szexre irányult, hogy ott van egy finom alá-fölé rendeltség, bár ez sem rossz értelemben, és így az aktív a férfiasabb fél emiatt, de a passzív sem férfiatlan. Rosszul fejeztem ki magam talán, nem tudom hogy kéne leírnom amire gondolok, na mindegy (bár a #6-os érti elvileg :D) Amúgy én is passzív vagyok, szóval a kérdés tényleg nem a passzívok ellen szólt. Meg nyilván szubjektív hogy kinek milyen a férfias. Egyáltalán nem nézem le ha valaki passzív, és attól nem lesz "lányos", nem lesz megalázó, vagy értéktelen, én sem gondolok magamról ilyeneket. Én is úgy gondolom, hogy úgy a szép az élet, ha nem minden fekete és fehér, hanem vannak ilyen-olyan emberek, változatosan. Remélem azért tényleg nem bántottam meg senkit, nem volt szándékomban. :)


#11 nem tudom miről beszélsz, én senkit nem tiltottam le, de ha normálisan válaszolsz biztos nem tilt le senki...

2018. nov. 5. 22:03
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A szexnek az a célja hogy mindkét fél élvezkedjen, nem pedig a férfiasság mérése.


Ezt a témát hagyjuk meg a homofóboknak, bár észérvet még egytől sem láttunk-hallottunk...

2018. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív érdeklődésem ellenére nagyon karakán vagyok és megmondom a tutit mindenkinek. A kapcsolatomban páromnak is megmondtam a magamét a viselkedésére. Pedig ő 16 évvel idősebb nálam és így is én hordtam a gyeplőt a kapcsolatban. Úgyhogy a szexuális tevékenység ellenére abszolút nem lehet férfiatlannak mondani engem. :P :D
2018. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak az férfiatlan, ha mindig passzív (tehát a beállítódása passzív, nem egy-egy aktus során éppen passzív). Aki nem tudja a farkát használni, az az én szememben férfiatlan. :D
2018. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!