Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan értelmezhető a férfias...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezhető a férfias és a férfiatlan kifejezés passzív meleg srác esetén?

Figyelt kérdés

Valahol azt írta valaki, hogy f@ssal a szájában senki ne nevezze magát férfiasnak. Pedig szerintem ha én szexelek egy passzív sráccal, akkor is érezhetem, hogy ő férfia vagy nőies. Nem a testalkatára gondolok, hanem a hozzáállására.

Ti mit gondoltok erről?



2017. szept. 24. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Mivel itt egy véleményről van szó szerintem mindenkinél mást jelent.

Máshol van egyénenként a határ amitől valaki nőiesnek számít.

Amit hangsúlyoznék: a nőies viselkedés nem jelenti egyben azt is, hogy passzív a srác!

Sokan esnek ebbe a tévedésbe! :)

2017. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

A nőies meleg a butch queen.

Pl Adam Lambert.

És ő top nem bottom.

Én passzív vagyok és festem a körmöm pl meg időnként van rajtam pár liter smink, de nem vagyok nőies viselkedésű és mégis passzív/ bottom vagyok olyan twink alkatú. (nem, kösz, nem ismerkednék!!!)

2017. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy szex közben hogyan lehet férfias egy passzív. Például attól, hogy ő a passzív, még irányíthat ő?
2017. szept. 24. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen!

Bossy bottom rá a kifejezés.

Igen a személyiséged is beleviszed az ágyba ahogy az élet többi területén. Én nem vagyok ilyen. A párom irányít, ő dominánsabb, mindenben, de gyengéden.

2017. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Én passzív vagyok többnyire de a mostani kapcsolatomban is én irányítok. szexben is. Bár rajtam nem látni semmi jelét hogy meleg lenét pláne nem nöies . A szexben is szeretem a passzív szerepet de attól nem érzem magam nőiesnek.
2017. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Aki ezt kijelentette, amit mondtál, valószínűleg csak egy agybeteg homofób. Attól még, ha valaki a férfiakat szereti, ő is lehet az. Mint például én. Én sem vagyok nőies, mégis meleg vagyok, és nem szeretem a nőies melegeket.
2017. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!