Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nagyon férfiatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon férfiatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Nem merek másoknak visszaszólni, ha beszólnak. Gyáva vagyok, megriadok szinte mindentől, amihez bátorság kellene. Érzékeny vagyok, néha sírok, meghatódok.
2017. okt. 8. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Igen az vagy
2017. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1%
Teljes mértékben. Még fiúnak se neveznélek.
2017. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg csak simán töketlen vagyok. :(
2017. okt. 8. 19:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezen változtatnom kéne.....
2017. okt. 8. 19:22
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Félsz valamitől, vagy inkább csak önmagadat nem ismered eléggé, nem látod magad kívülről, hogy igen is egy ember vagy. Egyébként ennyire nem súlyos nálam, de egy cipőben járunk. 24/f
2017. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Előző: lehet hogy a depresszióm miatt vagyok ilyen? Középsúlyos depresszióm van...
2017. okt. 8. 19:53
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen vagyok. Szintén depressziós. Nem feltétlenül vagy ettől "férfiatlan" szerintem. Csak problémásabb eset.
2017. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Szimpatikus vagy számomra. Éppen ideje leszámolni a férfias tulajdonságokkal.
2017. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Én is az voltam fiatal koromban.Hamar főnök lettem, és az teljesen megváltoztatott. Igyekezz, hogy ne légy másoknak kiszolgáltatva. Ha te vagy a főnök, nem mernek neked többé beszólni. Lelkileg még ma is érzékeny, sérülékeny vagyok.De ezt férfias viselkedéssel lehet leplezni. Bátorság, fog ez menni.


60+ ffi

2017. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem férfiasság kérdése. Az érzékeny résszel abszolút nincs gond. A szópárbajokba meg tessék belevágni, ha nem egy kopasz kétajtós szekrényről van szó és reális a fizikai bántalmazás lehetősége. :D
2017. okt. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!