Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ez mennyire jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés

Egyszer teljesen leborotváltam a péniszem körüli részt, de nagyon férfiatlannak tűnt, undorítónak találtam. Aztán mostanában fél centisre hagyom a szőrt. Ez még belefér nektek? Mert tudom most a borotválás a divat.

18F



2017. jún. 18. 11:05
 1/8 anonim válasza:
53%
Szrtm az a gáz,ha teljesen leborotválod. De az is gáz,amikor ott van egy nagy bokor.
2017. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Számomra belefér egy minimális szőr, nem zavar, míg nem magán a péniszen van. Úgysem a pénisz körül kell nyalakodni... :D /L
2017. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
47%
Nekem a méret számít nem a körülötte lévő rész de azért nem jo latvány egy erdő
2017. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Igényesen legyen megcsinálva ott (tehát nem dzsungel) és utána engem hol érdekel? Dugjon meg és jól van. :D
2017. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik ha egy férfi szőrös még ott is.. Persze igényesen igazítva!
2017. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld úgy, ahogy neked jó. Én pl. totál csupaszra leszedem a farkamnál, mert zavar a szőr és higiénikusabb is. Ugyanígy hónapljnál, a test többi részén hagyom a szőrt. Nagyon ne érdekeljen téged, hogy ki mit gondol, tedd, ahogy jónak érzed!
2017. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor az se gáz ha mi vágjuk fél centisre a punciszőrünket? Ugye az is belefér?
2017. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja az még belefér, ugyanis simán lehet szexi az is. Bár ahogy írták már, és milyen igaza van annak aki írta, olyanra kell igazítani amilyen jól esik, ha jól érzed úgy magad akkor nyugodtan. Én nem azt nézem elsősorban hogy szőrös-e vagy nem, hanem azt hogy milyen maga a lány, szóval mindegy. És köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :D
2017. jún. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!