Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nagyon férfiatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon férfiatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Nem merek másoknak visszaszólni, ha beszólnak. Gyáva vagyok, megriadok szinte mindentől, amihez bátorság kellene. Érzékeny vagyok, néha sírok, meghatódok.
2017. okt. 8. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
uhh de jó páros lennél egy erős védelmező aktívval. (feltételezem, hogy passzív vagy)
2017. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen megismernélek, hátha tudnálak kicsit tanítani. Én egy nagyon vékony srác voltam a suliban és kaptam oltogatást. Amit elég jól kezeltem. :) Igaz sok dologtól függ, de nem is biztos, hogy mindig vissza kell szólni. Ja és nem ettől leszel férfias vagy "férfiatlan". Szóval ne ebben mérd magad.
2017. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Danny91 ***** válasza:
85%

Az, hogy érzelmeid vannak, nem gond, kicsit érzékeny vagy, ennyi. Ezt ne sajnáld. De egy kis erősítés nem árt, hogy ki tudj állni magadért. Régen hasonló cipőben jártam én is, azóta sokat fejlődtem. Ha gondolod, írj rám nyugodtan. :)

26F

2017. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!