Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki az ellenkező nemnél való folyamatos sikertelensége miatt kacsingat a saját neme felé?

Figyelt kérdés

Szerelmi csalódások, megalázások, rossz szexuális élmények miatt esetleg. Önbizalomhiány, gyerekkori bántalmazások, kiközösítések miatt esetleg. Szeretethiány, férfiasság nem megélése, elnyomása stb.


Tudtok írni konkrét példákat? Akár saját tapasztalat is lehet.



2019. aug. 7. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom,én helyes vagy,izmos és okos,nagyon sok lány ugrál utánam hogy megkapjon,pechemre meleg vagyok:D
2019. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen sosem volt hetero 😃 minimum biszex
2019. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csak akkor van, amikor az illető eleve biszexuális.
2019. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanság csak azért mert vonz :)
2019. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem lehet. Mivel én is igy vagyok.

Ez szerintem nem valós vonzalom, pszihikai zavar.

Nyilván aki normális az tud magának csajt szerezni, még ha csak alkalmit is...


Soha nem akartam férfi partnert, nem is vonzanak, de mivel nincs női szex lehetőségem, egyre jobban a fejembe van.

Mondjuk pl hogy egy férfi leszopjon.

Szerencsére annyira félek a nemibetegségektől hogy erre nem kerül sor.

2019. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokfélék az emberek de én nem nagyon tartom valószínűnek, hogy ez előforduljon.

Több szempontból is:

1, Heteró nőt szerezni sokkal könnyebb mint normális meleg pasit. Tapasztalat. Meleg létemre többször lett volna lehetőségem barátnőre, akár többre is pedig egyáltalán nem vonzanak a nők és kerülöm az ilyen helyzeteket. A páromért viszont meg kellett küzdenem rendesen.

2, Az orientáció nem ennyire "fluid". Akinél mégis az közelebb áll a biszexuálishoz mint a homoszexuálishoz.

3, A sikertelenség hátterét is érdemes volna megnézni. Nagyon sokan azért sikertelenek mert ők maguk idézik azt elő. Vagy görcsösen próbálnak "normális heterók" lenni vagy amikor komolyra fordulna a helyzet megijednek, hogy valóban nem is erre vágynak és önerőből lépnek le.


Én azt hiszem, hogy ha valaki az ellenkező nem iránt kezd érdeklődni annak biztosan van valami oka. De az az ok nem a heteró próbálkozások sikertelensége hanem a látens homo vagy biszexualitás.

(csak zárójelben. Ismerek olyan srácot aki 30 éves koráig csak pofonokat kapott az élettől párkapcsolati szinten. Soha sem jött össze neki semmi de mégsem lett meleg. Még a gondolat sem merült fel benne. Azóta megtalálta a párját és boldog, kiegyensúlyozott heteró párkapcsolatban él)

2019. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt teszi, az úgy hetero, ahogyan én zöldre festett hintaló vagyok.
2019. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Saját tapasztalat:nagyon nehezen ismerkedem,barátom sem volt sok soha,barátnőm meg gyakorlatilag nem. 20évesen vesztettem el a szüzességemet egy kis fiatal csajjal 2 hónapig sem tartott a kapcsolatunk, pedig piszkosul beleszerettem.Aztán jött közel tíz év nő nélkül-három alkalmat kivéve,amikor prostinál voltam.Már a haverjaim kezdtek megjegyzéseket tenni,hogy homokos vagyok-e, persze ki nem mondták.Végül egy korombeli csajjal ismerkedtem meg, tizenéve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Soha nem gondoltam arra,hogy másik férfival próbáljak ismerkedni és nem is fantáziáltam erről.Nekem nő kellett.
2019. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gabdiaz13 ***** válasza:
100%

Kb 17 éves koromban kezdtem el sejteni, hogy nem vagyok heteró, bár nálam ez afféle kompenzációként alakult ki, mindig elégedetlen voltam a méretemmel és úgy kezdtem kompenzálni, hogy ha már nekem nincs nagy akkor bennem legyen nagy.


A férfiaknak CSAK a péniszük vonz, férfival nincs, tapi, simi, puszi, romantika, erotika, csakis kézimunka, orális és anális szex.

2022. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!