Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is tapasztalja? Mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja? Mi lehet az oka, hogy a legtöbb meleg férfiatlan?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, főleg a fiatalabb korosztály esetében, hogy alig akad igazán fiús, férfias meleg fiú. A legtöbben femininek, elvont/bohókás/művész stílusúak, vagy kifejezetten lányosak.

Illetve ami még feltűnt, hogy sokan komolytalanok, olyan képeket raknak ki magukról, amin idiótának tűnnek. Ez főleg a 18 év körüliekre jellemző.

Érdekes heteró fiúk esetben pont az ilyen típusú fiúk a ritkák.

Amúgy én is meleg vagyok, és én sem vagyok tipikus fiús.



2023. márc. 25. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látják az Instán, stb ezt követik. Amúgy szerintem nem olyan gyakori csak aki ilyen az feltűnik.
2023. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
A melegek eleve selejtesek. Mitől lenne férfias aki azt szereti hogy jól megbaxák???
2023. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos én nem tapasztalom, pedig nekem ők jönnének be.
2023. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Ennek az az oka, hogy love is love, lehetsz akár három lábú szék is identitásilag, így miért gond az, ha egy ferfi testbe született egyén nőként viselkedik?
2023. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresgélj biszexek között.
2023. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem gond, csak feltűnt és kíváncsi voltam mások mit gondolnak, mit tapasztalnak.
2023. márc. 25. 11:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Nyilván azért mert nem a férfias típus amit keresek.
2023. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyszerűen más a trend, mint az elmúlt évtizedekben, az sem világos, egyáltalán mi a "fiús vagy férfias fiú".

18 évesen még nagyon fiatal az ember, sokan csak ezután kezdenek "férfiasodni", már ha ezen pl. az arc változását, vagy az öltözködést érted. Nyilván 22-25 évesen már máshogy fog kinézni az illető, mint 17-18 évesen. Van, aki eleve kölyökképű, meg nagyon fiatalos, és egész életében letagadhat majd 8-10 évet.

2023. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nagyon kedveltem az általad említett bohókás, művész stílusúakat.

Az egyik exem is ilyen volt.

Ha egy ilyennel találkoznék,biztos nem utasítanám el.Lehet szép és szeretnivaló az ilyen emberekben is, nemcsak a tipikus férfiasokban.

Utóbbiak nem is közvetlen állnak közel a szívemhez..


F/a

2023. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem hogy jobb egyedül mint magamban xddd
2023. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!