Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori, hogy rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy rossz kinézetű idősnek sikerül megkapni twinket meleg oldalakon mint a planetromeo meg a grindr például?

Figyelt kérdés
Én twink vagyok, kb a planetromeon a 80 % százalék aki ír rám pont a ronda/idôs fajta. Mondanom sem kell, hogy nem kell egyik sem. Be szoktam szólni nekik, hogy lejjebb kellene venni az igényekből mert az egekbe van. Érdekes mert azt szokták vissza szólni, hogy van esélyük meg szexelnek fiatal srácokkal az oldalról. Szerintem viszont kamu. Tényleg van ilyen?

2022. jún. 17. 14:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ha belekezdesz egy cicaharcba a válaszolókkal ne várd el, hogy ne reagáljanak rá. De akkor a kérdésedre válaszolva: nem.


És most te se írj egy tök fölösleges irreleváns választ.


Jelentve....

2022. jún. 17. 19:21
 22/28 A kérdező kommentje:

De mivel az első 1-2 válaszolónak írt reakciód az egész kérdésedet komolytalanná teszik így érdemben arra már nem akar senki válaszolni. Az meg vicces, hogy kioktatsz mindenkit mint valami játékmester vagy Valtonos secus egy buliban, közben te örjöngsz itt mint valami.... Amúgy közben észre sem veszed , hogy én pl a kérdésedre is válaszoltam, miszerint a twink nem hívja magát twink-nek, szal szerintem nem valós a kérdés.



Szerintem gyúrj rá inkább a Planetromeo-ra, mert úgy tünik a hisztidből, hogy valami nagyon hiányzik, méghozzá elég régen (talán több twink is felcseperedett már azóta). :)


Értetlen gyakoris ne írkálj a kérdésem alá hülyeségeket, jelentve......

2022. jún. 17. 19:22
 23/28 anonim ***** válasza:
92%
Te valami ÁVÓ-s családból jössz, hogy ennyire a zsigereidben van ez a jelentgetés? XD
2022. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
92%
bakker, az ilyenek miatt mint a kérdező tarják hitszis pi.csának a melegeket.
2022. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkit jelentesz mint egy óvodás.. Ja bocs nem,még azoknak is több eszük van,mert ők sem annyira gyerekesek mint TE! Gyerekes vagy és szánalmas,aki nem bírja elviselni a kudarcot a társkeresésben,és azt hiszed ettől leszel férfi. 😂😂😂


Ebből is látszik mennyire nem bírod a kritikát és a negatív válaszokat. Akkor minek teszel fel kérdést?


Amúgy semmi sértő nincs a válaszokban,csak az igazat írták le emberi hangnemben. Az hogy neked nem tetszik egy válasz,mert ellentmond a te véleményednek az még nem tiltott. Ha emiatt moderálnák a kérdéseket, az oldal értelmét vesztené.

2022. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
91%
#26 Hát ja. Nehéz dolog tisztességgel megöregedni.
2022. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
#26 De azért te se legyél előítéletes. 22 vagyok mégis tudom mi volt az ÁVO. :D
2022. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
90%

Egy fiatal twink sráctól pont azt szoktuk hallani, hogy azt mondogatja másoknak, hogy tanuljanak és akkor lesznek valakik, mint ő, aki ugyan még fiatal twink, tehát elviekben ő is tanul és még nem nagyon válhatott belőle sok minden. :D


Öreg, nagyon levágós, hogy nem vagy már fiatal. :D

2022. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!