Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Romeo-n megismerkedtem egy sráccal, akivel megegyeztem abban, hogy

csak barátkozunk egymással (ő 19 éves, én néhány évvel több vagyok

nála). Összesen 3 alkalommal találkoztam vele. Minden alkalommal

nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában és úgy tűnt, hogy jó

úton haladunk a baráti kapcsolat kialakítása felé. Olyan dolgokat

mesélt el nekem és én is neki, amik bizalmas információknak

számítanak. Az utolsó alkalommal segítettem is neki egy problémája

elhárításában. Erre egyszer csak az fogad Romeo-n, hogy az illető

törölte magát az oldalról. :O Mindez minden előzmény és előjel nélkül

történt... Romeo-n nem írt egy utolsó üzenetet és a kapcsolatot meg

sem próbálta felvenni velem más formában sem (tudja a telefonszámom, a

nevem és azt is, hogy hol lakok). A legutóbbi találkozásunk óta -

egyébként - már két hét telt el. Szerintem az lett volna a minimum,

hogy közli, hogy nem akar velem többé találkozni és azt is, hogy miért

nem (azonban úgy érzem, hogy erre semmilyen okot nem adtam)... Azt

jobban megértettem volna, ha alkalmi partner keresés vagy pár

kapcsolat létrehozása céljából ismerkedtünk volna és talált volna

valakit, akivel összejön és "csak úgy" lelép (bár ez is nagyfokú

gerinctelenségre vallana), de ugye jelen esetben nem erről van szó,

hiszen mi csak szimplán barátkoztunk egymással. Én olyat biztosan soha

nem tennék, hogy csak úgy eldobjak egy jól alakuló baráti kapcsolatot,

főleg így nem. Általában logikusan szoktam gondolkodni, bár

lehetséges, hogy ebben az esetben kár logikát keresni... Nem tudom

hova tenni ezt a fajta viselkedést. Ti értitek ezt? :D Van valakinek

valamilyen ötlete, hogy valaki miért csinálhat ilyet? :O Ti keresnétek

őt ezután ilyen előzmények tudatában?



2022. ápr. 21. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unalmas lettél, vagy lett valakije
2022. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell ezen filózni, ilyen mind.

Két éve egy sráccal ismerkedtem, minden szépen indult,nagy remények. Egy hét után nyoma veszett. Telefonja él, de nem veszi fel,sms-re nem válaszolt.

Fél év után felbukkant emailben.Mintha mi sem történt volna..Volt ismét egy találkozás, utána eltűnt.Most év elején megint emailben rám írt,és engem okolt,hogy nem keresem...

Akkor tiltottam le,mindenhol.


De ahogy hallom, nem egyedi eset.

2022. ápr. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres, szinte biztos, hogy ő már ezt nem szeretné folytatni. Ebből kifolyólag pedig nem is érdemes keresni.
2022. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy szrházi!
2022. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha találkoztatok akkor miért nem mentetek át más platformra?


Ne filózz ezen, nem éri meg az idődet

2022. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Bocsánat, hogy így kezdem, de ezen meglepődni?! :D

Felszínes világ, felszínes, gerinc nélküli érdekemberekkel.

Le kell sz*rni magasról, hadd vigye el a fene oda, ahol van.

Kár ezen ennyit agyalni.

Legközelebb nem csinálsz ilyet.

Remélhetőleg nem él vissza azzal, amiket a nagy "barátság" hevében elmondtál neki.

2022. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljes nevet és címet nem szabad kiadni senki ilyennek.

Jól alakuló baráti kapcsolat nem így kezdődik !

Sajnos, mindenki a saját koppanásán tanul.

2022. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Én, is hasonló tapasztalattal rendelkezem. Elég régóta fent vagyok a Romeon, és voltak nagyon kellemes alkalmi élményeim.

Aztán, kb. 2 éve, elkezdtem levelezgetni egy biszex férfival, akinek élettársa van, (csakis azért, mert, nem feleség, és, nincs gyerek), de, kezdetektől eléggé egyoldalú volt a dolog. Mindig csak akkor válaszolt, ha én jelentkeztem. Aztán, Covid miatt, meghiúsult az első találkozó, mert, mire sor került volna rá, el kellett utaznom a megyéből, ahol ő is élt.

Tavaly nyáron, a lezárások után, visszatértem, és 2 hónap alatt sikerült összehoznunk 2 találkozót, ahol, szerintem mindketten jól éreztük magunkat, működött a kémia, de, csak lightosabb dolgok történtek.

Ezek után, láttam, hogy sokat lóg a chaten, de, nem jelentkezik…

Erre, közöltem vele, ha, másokkal is találkozgat a chatről, én, nem szeretném folytatni.

A válasz az volt, hogy pár pasit megismert a chat-ről, de, nem találkoztak soha, és ő nem keres kapcsolatot se velem-se mással…

Ezek után, láttam, hogy eltűnt a megyéből, és Pesten tartózkodik, mivel a munkája oda szólította… Próbáltam megtudni az okát, hogy VELEM MI A BAJ, és, miért nem találkozunk, de, innen, már csak ghostingolt…

Nagy nehezen, miután, először szépen kértem, hogy folytassuk, majd, írtam neki kevésbé szép üzeneteket neki, valamikor, 3 hónap múltán, annyit írt vissza, hogy, neki megalázó, amit írok(úgy, hogy, én voltam aki kényeztette őt), és örülne, ha elengedném, mert ez, nem fog menni. 😄.

Jelenleg még mindig ott tartok, hogy magamban keresem a válaszokat, és a hibát… Közel 8 hónap után… Érdekes ez a Planetromeo, és alapos emberismerettel kell rendelkezni, kivel állsz szóba…

2022. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Most szeretnék reagálni az eddig beérkezett kommentekre.


#1 ---> Abban szinte biztos vagyok, hogy unalmas nem lettem, hiszen - mint azt írtam is - nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában. Azt el tudom képzelni, hogy lett valakije, de ez alapvetően irreleváns, mivel mi csak szimplán barátkoztunk egymással. A legelső üzenetemben már eleve ezzel nyitottam, hogy én "csak" barátkozni szeretnék vele, amit ő is elfogadott.


#2 ---> Ez is egy érdekes és furcsa eset. :/


#3 ---> Talán. Azt mondta, hogy ő nem szokott ráírni senkire sem. :O A kérdés kiírása előtt már eldöntöttem, hogy keresni nem fogom, hiszen neki kellett volna jeleznie (bármilyen formában), hogy miért nem akar a továbbiakban kapcsolatot tartani velem.


#4 ---> Ezzel egyet tudok érteni. xD Aki ilyet csinál az egy éretlen, komolytalan, gyáva, gerinctelen, sunyi alak. :/


#5 ---> Megvan a Facebook elérhetősége is, de ezek után én már nem keresem őt többé.


#6 ---> Igen, meglepődtem. Nem vagyok tapasztalt a társkeresésben.


#7 ---> Az 1. találkozásunk alkalmával felajánlottam neki, hogy menjünk fel hozzám. Innentől kezdve meg is tudta a nevem és a lakhelyem is, telefonszámot meg nyilván cseréltünk a tali előtt, így azt is megtudta. Egyébként én is tudom a nevét, a telefonszámát és azt is, hogy hol lakik.


#8 ---> Egy újabb érdekes és furcsa sztori. Abszolút meg tudom érteni, amiket írtál, hogy "Jelenleg még mindig ott tartok, hogy magamban keresem a válaszokat, és a hibát… Közel 8 hónap után…". Ahogy a 2. és a 4. válaszoló is írta tényleg nem érdemes ezen filózni, hiszen nem éri meg a befektetett időt. Igaz... Mondani könnyebb, mint úgy is cselekedni. xD

2022. ápr. 24. 19:24
 10/14 anonim válasza:
100%

Uraim!



Hétfő délelőtt van, gyönyörű idő süt a nap.


Jó tanács, ismeretlen szerző tollából.


“Uralod, ha elengeded,

Eléred, ha nem kergeted,

Tiéd, ha már nem akarod,

Megtalál, ha, nem kutatod.


Fel a fejjel… A földön több milliárd férfi van. 😉.

2022. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!