Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mit jelent Planetromeon?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent Planetromeon? Csinált már valaki ilyet, vagy valakivel történt ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval ráírok valakire, de napokkal később sem nézi meg az üzenetet, nem tilt le, és még csak nem is nézi meg a profilomat. Ugye várok a válaszra, vagy legalább arra, hogy elolvassa, mert abból is tudom, hogy oké nem érdeklem, de még ez sincs. Nem nyitja meg az üzenetet, pedig bejelentkezik. Vagyis az olvasatlan üzenete ott van a listájában, de valamiért nem csinál vele semmit. De nem mindenkivel van így, valakivel rendesen beszélek, el is olvassa, tud nekem írni.

Üzenetet pedig csak akkor lehet törölni, ha megnyitja az illető, mert az üzeneten belül van ez a lehetőség, de akkor kijelezné nekem, hogy a másik fél elolvasta (egy pipa jellel). Vagy csak nem veszi észre, hogy van üzenete, amit még nem nézett meg? De jazt is elzi a rendszer, hogy van olvasatlan üzenete mindaddig, amíg meg nem nyitja. És ha nem is nézi meg a profilom, nem is tudja, ki írt neki, tehát nem arra gondolok, hogy nem érdeklem, nem tetszem neki, mert mi alapján nem tetszenék neki, ha nem is látott, nem olvasta amit írtam, nem nézte meg a profilom.

Ötletek?



2022. ápr. 18. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerűen le se sz@rják,sokan tényleg ennyire veszik komolyan. Ha komolyan akarsz ismerkedni,nem ez lesz a legjobb oldal sajnos.

De azért hátha,én drukkolok! Ott is ki lehet néha néha fogni jó fejeket

2022. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vagy annyi üzenetet kap, győz válaszolni? Nem tudom, de furcsa ez nekem, és zavar.

Sajnos nem sok lehetőség van ismerkedni, mint ilyen társkeresők, ezért próbálkozok, nem adom fel. 😅 Minden lehetőséget meg kell ragadni. Köszi a biztatást!

2022. ápr. 18. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy,hogy ilyen naivan nézed,ezt nem rosszból mondom,de hidd el,hogy ott tényleg nem ezek mentén haladnak az emberek. Nem sokaknak mond semmit az,hogy a másik meg várna legalabb egy nem-et
2022. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, oké, ne írjon semmi választ, még egy nemet se, de akkor is el szokta az ember olvasni, ki írt, megnézni a profilt, és úgy dönteni, nem? Mert akkor látnám, hogy az üzenet célba ért, elolvasta az illető, de még ez sem, és a profilomat sem nézi meg.
2022. ápr. 18. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem szokott ilyen lenni.


Van,hogy online vagyok,de nem nézem folyton.

Van olyan is,hogy mással beszélek,akit régebb óta ismerek.


Van,hogy nézelődök csak.


De olyan is van,hogy látom,hogy írt valaki,de éppen nem vagyok olyan állapotban,nincs kedvem reagálni.


Én ezt nem veszem fel,ha velem történik sem.

Én szabad vagyok,és másokat sem szeretek irányítani.


Ami kiakaszt a türelmetlenség,és ha valaki azt hiszi körülötte forog a világ.

2022. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Lehet már valakivel ismerkedik

És csak az ő levelet nyitja meg.

2022. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Endura ***** válasza:
52%
Törlődik kb.két hét után,akár megnézi,akár nem.az elejét megnyitás nélkül is el tudja olvasni és mielőtt a rendszer törölné a teljes üzenet elmehet email címre is és azt minden további nélkül el tudja olvasni anélkül,hogy az eredetit megnyitotta volna
2022. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nemrégen szálltam ki a Romeoból, mert technikailag, szervezetileg, publikumilag egy nagy sz@r. Sokkal komolyabb a gayroyal.
2022. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Gépen törlődik 2 hét után de a telefon appban megmarad. És telefonon kilehet törölni olvasatlanul az üzit és úgy nem jelzi olvasottnak. Vagy egyszerűen csak talált jobbat, esetleg csak nézelődik . Meg ezen nem kell fennakadni, majd jön másik : )
2022. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz így. Kitörölhető az üzenet a listából, ha hosszan az ujjad rajta tartod, megjelenik egy szemeteskuka. A túloldalt ettől még lehet aktívan látja a partner az üzenetet, szerintem itt nem olyan mint a grindr, ha törlöm az üzti, akkor törlődik nála is.


Más: én a telefonom elhagytam pár éve, de a rendőrök mégis lopottnak tartották. Visszaszereztem a mobilt, természetesen hard resettel újrafrissítettem az androidot magyar nyelv nélkül. Azóta nekem csak német. Ma a planetromeon, ha írok valakire és nem nézi az üzenetet és törli magát, zárójelben a neve mellett az jeleni meg, hogy (GELÖSCHT) - vagyis törölve. Tuti nem olyan a planet mint a grindr.

2022. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!