Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit takar az, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar az, hogy csak nézelődik valaki?

Figyelt kérdés

Leginkább Rómeón találkoztam ezzel, hogy ha rákérdeztek, hogy mi járatban van itt (nyílván hiányos adatlap esetén), akkor annyit ír vissza, hogy nézelődik. De mit takar ez, ennyire nincs célja, vagy nem tudja mit akar?

Ha megkérdezem, hogy ez mit jelent terel vagy tilt...



2021. dec. 2. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Piacon van, nézelődik, és majd választ😉
2021. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyitott az ízlését tekintve. Megadja az esélyt, hogy nem egy fix típust keres, hanem ha megtetszik valakiben valami, akkor oké.
2021. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ténfereg. Aztán ha valaki berántja egy alkalmiba, szó nélkül beleugrik. Kb ezt.
2021. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is ezt szoktam írni. Nálam ez azt jelenti, hogy inkább alkalmit keresnék, vagy hosszabb szexkapcsolatot abból kiindulva.

Akivel eljutok addig, hogy már ezt kérdezgetjük egymástól, az tutira érdekel. Mert ha van képe és nem jön be, akkor nem írok vissza. És kép nélkül nem írok rá/szintén nem írok vissza. (Max annyit minden más nélkül hogy: "Képed van?"/"Arckép?" - néha muszáj részletezni, mert sokan farok fotót küldenek egyből).

Remélem segítettem.

2021. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez degradáló.

Egy társkereső oldal egy húspiac lenne?

2021. dec. 2. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából. A legtöbben szexet keresnek. Aki párkapcsolatot keres, annak se működik azzal, akivel nincs meg első ránézésre a vonzalom. Úgyhogy ez ennyi. Ne képzelj bele sokat a dologba, ha valakinek nem tetszel lépj tovább. Előbb-utóbb találsz valakit, akivel bejösztök egymásnak.
2021. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Sajnos a romeo és a hasonló trágya oldalak nem igazán alkalmasak valódi, értelmes ismerkedésre, ahogy a netes lehetőségek többsége sem :/
2021. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után átgondolom, hogy máskor ezt írjam. :D Én például még fiatal vagyok, de érdekelt, hogy milyen a felhozatal a környéken (amúgy nem valami jó), ezért felregeltem, körülnézni. Legfeljebb a falumból ismerkednék korombelivel, de a legfiatalabb is 20 évvel idősebb nálam. :/
2021. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéken élek. Amikor kiderült rólam hogy meleg vagyok, több kép és adat nélküli adatlap is megjelent a Rómeón.

Meleg ismerősök azt mondták, hogy nekik azt írta mindig hogy nézelődik. Vagy csak simán nem válaszolt.


Szóval ha vidéki vagy, akkor benne van az is hogy egyszerűen csak egy heteroszexuális.

2021. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!