Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori, hogy rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy rossz kinézetű idősnek sikerül megkapni twinket meleg oldalakon mint a planetromeo meg a grindr például?

Figyelt kérdés
Én twink vagyok, kb a planetromeon a 80 % százalék aki ír rám pont a ronda/idôs fajta. Mondanom sem kell, hogy nem kell egyik sem. Be szoktam szólni nekik, hogy lejjebb kellene venni az igényekből mert az egekbe van. Érdekes mert azt szokták vissza szólni, hogy van esélyük meg szexelnek fiatal srácokkal az oldalról. Szerintem viszont kamu. Tényleg van ilyen?

2022. jún. 17. 14:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen,az az oldal egy hulladék, a Grindr 1-2 százalékkal jobb. Kb azóta lett ilyen mióta megújult 2018 óta. Évekig voltam fent,de már nem nagyon látogatom. Még a "csúnyácskák" is a twinket keresik.

Tele defektes lelki roncsokkal (már bocsánat de akinek nem inge..),önimádó barbi fiúkkal,elfolyó hasú papákkal... Évek óta,ugyanazzal a profilképpel.


Tehát igen,jól látják amiket olvasok itt, elég sok embernek magasan van az a bizonyos léc,amit még ők sem érnek el.

Kedvencem mikor az nullaizomzatú tükörnél feszengős kenbabák (ezeken aztán jókat lehet nevetni),vagy az elfolyó hasú idős pasik verik magukat a semmire és méregetnek, aztán sírnak hogy senki nem akad.


Megoldás: Tiltás,vagy inkább a személyes ismerkedés. Volt már szerencsém hogy velem egyidős igen helyes srác jött oda hozzám a városba... :) Ennél jobb nincs.

2022. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Megoldás: Tiltás,vagy inkább a személyes ismerkedés. Volt már szerencsém hogy velem egyidős igen helyes srác jött oda hozzám a városba... :) Ennél jobb nincs.


Helyes srác? Akkor te is a szépfiút keresed mind akiket szidtál, nálad is egekbe vannak az igények meg a felszínesség.

2022. jún. 17. 15:12
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Ja akkor provokatív troll kérdéssel van dolgunk. Aha..

Tehát te magad csak "rondákkal" ismerkedsz és helyes srácokkal már tiltott?


"Én twink vagyok, kb a planetromeon a 80 % százalék aki ír rám pont a ronda/idôs fajta. Mondanom sem kell, hogy nem kell egyik sem"


-Ki is keres szépfiút,és kinél is vannak akkor magasan az igények?


Na pont a hozzád hasonló idiótákkal van tele az az oldal,és ezért lett egy hányinger kiskancsó...

2022. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Te is azokat keresed, úgyhogy nem tudom, hogy minek keseregsz.
2022. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

-Ki is keres szépfiút,és kinél is vannak akkor magasan az igények?


Te. Előbb ott verted magadat, hogy kifogtad a helyes srácot........

Más már nem is jó neked.

Szánalmas.......

2022. jún. 17. 15:23
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

Te beszélsz? 😂😂

Higgadj le,lexar teged mindenki..

Menj igazítsd meg az ecset fejed,meg húzd fentebb a női cica nacit kisfiú.. xD

2022. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bajok a toronyban...
2022. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Vannak bajok a toronyban...


Igen, nálad.....

Már az első válaszod alapján látszik milyen idióta vagy. Nem csodálom nem találtál senkit a planetromeon, nem velük van baj hanem veled.

2022. jún. 17. 15:29
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: Irigykedsz mi a többiekre? Süt a válaszaidból..

Neked csak idős jut és ronda, ahogy írtad... Ez van 🤷🤷

2022. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Miről is szól a kérdésed? Nem találsz senkit...

Mi a kérdés??

Ember,ha egy anonim fórumon egy anonim kérdésen így kiakadsz és ezen pörögsz,vajon milyen lehetsz a való életben... Tipikus pszchiátriai eset vagy..


Jól van,nincs idő a további provokáló kérdéseidre, már unalmasak itt egy ideje...

2022. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!