Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyugat-Európában tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugat-Európában tényleg bemehetnek az óvodákba és iskolákba a homoszexualitást népszerítőket?

Figyelt kérdés
Én ezt nehezen hiszem el, ahol érték a gyermek és szeretetre nevelik őket, ott ez megtörténik. Akinek nyugaton jár oviba, suliba a kisgyereke, igaz ez??? Mondjuk szerintem nem azért lesz valaki meleg, mert rábeszélik... Meg ez nem úgy működik, hogy reggel beadod a kisfiad és délután kislányként hozod el vagy fordítva... Kiskoruaknál eleve nem is végeznek nemi átalakítást..

2022. ápr. 3. 20:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

Felhívtam az óvodát. (00-49895xxxx912) A vezetővel, Osztrák-Sipos asszonnyal nem tudtam beszélni, de az egyik óvónővel igen, bár nagyon röviden. Megsértődött, amikor a kérdést meghallotta, hogy voltak-e az óvodában propagandisták, akik a szexuális másságot pozitívan festették le a gyerekek előtt. Azonnal la akarta tenni a telefont, de a petíciót firtató kérdésemre még annyit válaszolt, hogy ilyenről sosem hallott, és hogy forduljak a felügyeleti hatóságukhoz.

#27, ha még a dátumot is megmondod, amikor a petíciót benyújtották, azt is ellenőrzöm.

2022. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Jó, oké. Ezt itt most le lehet zárni. Én elhiszem, hogy egy-két óviban voltak "felvilágosítani", de akkor NEM ez az általános. Azt viszont továbbra sem jiszem el, hogy ezt kötelező dologként adták volna elő.
2022. máj. 3. 17:53
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, olvasd el újra, az ovodában semmi ilyesmiről nem tudtak! Aki azt mondta, hogy ott tapasztalta a másság-aktivista látogatást, az kamuzott!!
2022. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 kovpet ***** válasza:
100%

Nem kamuzott. Hazudott.


Amúgy, mivel ez nem döntés kérdése, teljesen mindegy lenne még az is, ha konkrétan azt mondanák a gyerekeknek, hogy melegnek kell lenniük. Akkor se válnának azzá, ha amúgy heterók. De ilyet senki nem mond, csak akinek elmentek otthonról. De aki mínuszos, azt amúgy se kellene gyerekek közé engedni, pl a valláskárosultakat sem...

2022. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó,az ilyen mentalitás miatt verte hülyére az ellenzéket 4.alkalommal a Fidesz..Itt nem vevők erre az emberek..Akinek nem tetszik az eltakarodhat.
2022. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 kovpet ***** válasza:
87%

Az "ilyen mentalitás"-os részt kifejthetnéd.


A Fidesz azért verte hülyére az ellenzéket, mert vidéken kvázi feudalizmus van, kiskirályokkal és az emberek nem mernek máshogy szavazni, de sokan nem is tudnak arról, hogy lehetne máshogy. Jó nekik ez. Igaz, nincs semmijük, de sosem volt és nem is hiszik, hogy lehetne.


És igen, takarodik is el az, aki megteheti, az utolsó meg majd szépen lekapcsolja a villanyt.

2022. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
9%

1. Érdekes, hogy aki azt írta, hogy az ő óvodájukban, Münchenben történt ilyesmi, az nem válaszol nekem, tudja, hogy valóban utánajártam.

2. Igen, a Fidesz biztonsággal építhet arra, hogy a magyar emberek nagy többsége zsigerből utálja a homoszexuálisokat, és alapvetően jobboldali. Nem az első miatt nyertek, bár az némileg hozzájárult, hanem a második miatt. Legfőképpen pedig a propaganda miatt, amelynek a hatékonyságát tökéletesen látni. Én évekig éltem Kijevben, tudom, milyenek az ukránok, az oroszok. Tíz év szívós propagandája elég volt ahhoz, hogy háborúba lehessen vinni azokat az embereket, akik ezt addig nem hitték volna el magukról, ha 15 éve megkérdezik őket.

2022. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
20%
36-os.Győrben lakó többdiplomás értelmiségi vagyok van megtakarításom s nyaralom a Balatonnál..Tudom hogy ti pesten szeretitek lenézni a vidéket..De szerintem tanultabb,gazdagabb s műveltebb vagyok nálad..Senkitől sem félek se én se a barátaim s mind a Fideszre szavaztunk..Erre varrj gombot..
2022. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
10%

Kis faluban lakom, 459 fő a lakosság létszáma a legutóbbi adatok szerint.

Nem ismerem a helyi választási eredményeket, de valószínűleg túlnyomó részt a Fideszre szavaztak. Nem azért, mert ők olyan jól kormányoznak, nem az LMBTQI+++ miatt, nem a migránsok miatt, hanem mert olyan semmirekellő, végletekig leszerepelt, Kádár-korszakból visszamaradott, értelmes kommunikációra képtelen, kormányprogramot felmutatni nem tudó (a pénzosztás nem az, ha arról szó sincs, miből lesz), egymást öldöklő az ellenzék, hogy jó érzésű magyar ember akkor sem szavaz rájuk, ha Vezérünk az utolsó Forintot is kilopja a zsebünkből...

2022. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

#38, nem néz le téged senki, ez egy komplexus, ami ellen nehéz védekezni, he te így érzed.

#39, igazad van, a másik oldalon valóban hiányzik a személy, aki legalább fele olyan ügyes lenne, mint Orbán. Nem, nem lopja ki az utolsó forintodat, és így maradhat a jó érzésed. Nem az vele a baj, hogy lop, hanem az, hogy éppúgy épít elitet, mint 70-60-50-40 éve a kommunisták. Az eszme, hogy kell egy nagytőkés réteg, mesterségesen, akikre számítani lehet, azért káros, mert a jelentős részük feléli, elszórja a vagyont, nem bővíti az üzletet, és ha valamiért kiesik a támogatás, akkor összeomlik az egész. Példa erre Simicska, aki a rengeteg megnyert pályázat, hatalmas vagyon ellenére képtelen volt fönnmaradni, amikor az állami pénzek megszűntek.

2022. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!