Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyugat-Európában tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugat-Európában tényleg bemehetnek az óvodákba és iskolákba a homoszexualitást népszerítőket?

Figyelt kérdés
Én ezt nehezen hiszem el, ahol érték a gyermek és szeretetre nevelik őket, ott ez megtörténik. Akinek nyugaton jár oviba, suliba a kisgyereke, igaz ez??? Mondjuk szerintem nem azért lesz valaki meleg, mert rábeszélik... Meg ez nem úgy működik, hogy reggel beadod a kisfiad és délután kislányként hozod el vagy fordítva... Kiskoruaknál eleve nem is végeznek nemi átalakítást..

2022. ápr. 3. 20:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy beteg elme szüleménye, ép ésszel felfoghatatlan hogy ezeket a kérdéseket kik voltak képesek népszavazásra átengedni!?
2022. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%

Politikai érdek miatt kell kreálni egy bűnöst,

szavazatokat hoz. A sok idióta meg könnyen befolyásolható.

Meleg, cigány, zsidó a választék, most a melegek lettek

előhúzva. Ki akart valaha rábeszélni óvodást nem váltásra ?

2022. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
9%
Nem mindenhol, nem lehet általánosítani, de Németországban több ilyen eset is történt, hogy transz ember ment be 10 év alattiakhoz az LMBTQI-t népszerűsíteni. Több magyar családot is ismerek akik kint élnek és nekik ebbe nem lehet beleszólásuk, sőt, előre nem is tájékoztatják őket. Volt aki emiatt visszaköltözött Magyarországra, még ha itthon rosszabbul is keres.
2022. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
3, Több olyan német meleg ovodást ismerek, akit rá akartak beszélni bigott heterók a nem visszalakító műtétre egy nem átalakítás után. Vissza is költöztek amerikába. Szerintem ez felháborító.
2022. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

#3, ez nem tűnik igaznak. Az én közvetlen ismerősöm, akit 35 éve ismerek, két gyereke (8 és 16 évesek) jár Bajorországban iskolába, még ehhez kicsit hasonló sem történhet meg. A másik Berlinben él, a nagyobbik fia iskolás, ott sincs ilyesmi. Németország nagyon liberális, minden megtörténhet, de még ha igen, akkor sem kell törvényt hozni, népszavazni elvétve előforduló esetek miatt.

Emberevésről sincs törvényük, pedig ilyen is előfordult. Most akkor Németországban létezik a kannibalizmus?

2022. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
7%
3-as vagyok. Látom nem sikerült értelmezni már az első mondatom sem. Megismétlem: "NEM MINDENHOL, NEM LEHET ÁLTALÁNOSÍTANI". Ezt feldolgozva remélem sikerül elfogadnod, hogy az én ismerőseim milyen tapasztalatokat éltek meg.
2022. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol is vagyunk, gyermekintézménybe csak az mehet be, akinek azt az intézmény fenntartója engedi. Itt nálunk még a bölcsödébe-óvodába is legfeljebb a titkos ajtónyitó kód ismeretében tud bemenni az utca embere.
2022. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%

3-as A te ismerőseid milyen hülyeséget hitettek el veled.

Nem akartál szavazni menni ?

2022. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
7%

Nekem is van egy ismerősöm aki a férjével ezért költözött vissza Németországból. Igaz nekik akkor nem volt gyerekük, csak azt mesélte hogy ott ez így megy és nem akarták ott gyereket vállalni. Az is igaz hogy brutálisan vallásosak.

Viszont ez 2014ben volt tehát a kormánypropaganda előtt, kizárt hogy Magyarországról hallották volna ezt.

2022. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%

Ez csak a köpcös és bandája kitalációja, hogy ilyen dolgok történnek Nyugat-Európában, mert mindig minden választás előtt és félúton is kell valaki, aki ellen lehet hergelni a sok h*lye birkát.


Errefelé felvilágosító órákat tartanak, ahol szóba kerülnek olyan dolgok is, amik eltérnek a nagy többségtől. De sehol, senki nem próbálja meg népszerűsíteni a melegséget. Miért kéne népszerűsíteni egyébként is? Ez nem olyan, hogy te eldöntöd, hogy most akkor azzá változol, mert valaki azt mondta hű de király.


Szóval ez az állítás is pont annyira igaz, mint hogy nemátalakító műtéteket népszerűsítenek. Az egyetlen ember és csoport, akiktől én az elmúlt 33 évben ilyet hallottam, az csak és kizárólag a köpcös és bandája. Mert mindenhol ez folyik az állami médiában, de csak és kizárólag ott. Meg tud egyáltalán bárki is nevezni bármi más cikket, médiatartalmat, ahol bárki is nemátalakító műtétet akart kiskorúaknak népszerűsíteni?

2022. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!