Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyugat-Európában tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugat-Európában tényleg bemehetnek az óvodákba és iskolákba a homoszexualitást népszerítőket?

Figyelt kérdés
Én ezt nehezen hiszem el, ahol érték a gyermek és szeretetre nevelik őket, ott ez megtörténik. Akinek nyugaton jár oviba, suliba a kisgyereke, igaz ez??? Mondjuk szerintem nem azért lesz valaki meleg, mert rábeszélik... Meg ez nem úgy működik, hogy reggel beadod a kisfiad és délután kislányként hozod el vagy fordítva... Kiskoruaknál eleve nem is végeznek nemi átalakítást..

2022. ápr. 3. 20:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
31%
19-es.. Van személyes tapasztalatod? Nekünk Münchenben van..Vagyis volt.. A gyerekhez mentek óvodába.. DE MINT ahogy páran leírták Németország liberális,területenként eltérő.. Mi is méshova vittük utána..Ennyi..Nektek is le kéne venni a napellenzőt,mert ugyanolyn fanatikusak vagytok mint azok akik szerint minden sarkon pedofil van..
2022. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 kovpet ***** válasza:
87%

"A gyerekhez mentek óvodába"


Kik és mit csináltak ott?

Tudod, az még senkinek sem ártott, ha megtanították egy vagy több, az élettel kapcsolatos tényről. Pl hogy léteznek nem heteroszexuális emberek is.

2022. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
22-es képzeld vannak meleg barátaink,de konkrétan ott nálunk több szülő is ki volt akadva mert a meleg életet KIZÁROLAGÓS,követendő értéknek mutatták be,hogy aki hetero azzal lehet baj van..Nem baj ha a fiam meleg lesz,az ő élete..De ez a brutális ráerőszakolás undorító.. Ezek utén kérem azok szóljanak csak hozzá akiknek van tapasztalatuk.. Mert eddig a hozzászólok többségének nincs is tapasztalat,vagy homofób vagy szélsőségesen liberális.. 22-es.. Az ÉN JOGOM eldönteni a gyermekem mikor,milyen minőségben kap felvilágositást.. Liberális,ellenzéki vagyok,de nem szélsőséges.. Pár diplomával a hátam mögött tudom mi a jó a gyereknek..
2022. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
12:16-os, bocs, de ezt nem hiszem el. Nincs olyan ember, aki ilyet kiejt a száján, hogy "mert a meleg életet KIZÁROLAGÓS,követendő értéknek mutatták be,hogy aki hetero azzal lehet baj van".
2022. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
Voltál ilyen óvodába? Van gyereked?A Kita St.MArtin Münchenben ilyen volt,vagyis normális óvoda volt,de ott sok szülő peticiót írt.. Az hogy te nem hiszed el azt minősíti hogy a saját kis buborékvilágodban élsz..Képzeld nekem is rengeteg meleg barátom van,de a mostani LMBTQ proragandától már ők is hánynak...5 éve nem járnak ki ezért a Pride-ra sem..
2022. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 kovpet ***** válasza:
100%

"mert a meleg életet KIZÁROLAGÓS,követendő értéknek mutatták be,hogy aki hetero azzal lehet baj van"


Ezt nem hiszem el. Értsd: szerintem te hazudsz.


"LMBTQ proraganda" meg nem létezik, épp ezért hiszem, hogy csak provokálsz.

2022. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Szia,nem provokálok leirtam a SAJAT tapasztalatot..Óvodával megjelölve..Leellenőrizhető..Én ezt. A vitát lezártam..Higyj amit akarsz..Durván antidemokratikus egysíku gondolkodasod van..
2022. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a mondatot (""mert a meleg életet KIZÁROLAGÓS,követendő értéknek mutatták be,hogy aki hetero azzal lehet baj van") konkrétan hallottad kiejteni? Akkor se hiszem el, hogy ilyen elhangzott.
2022. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell elhinned,hidegen hagy hogy elhiszed vagy nem,én átéltem a gyerekkel.Akkor zavart,de átvittük egy másik óvodába s nincs gond.Itt amúgy pont egy meleg óvobácsi van velük,de nem tolja agresziven az arcunkba a kötelező elfogadást,mert tudja hogy alapjáraton nincs bajunk a melegekkel.Az meg hogy te csak azt hiszed el ami a kicsi fejedben van vagy a neten olvasol azzal nem tudok mit kezdeni.Korlátolt s szélsőséges vagy..Ilyen emberekkel meg akik a valóságot nem hiszik el nem lehet mit kezdeni..Annak idején a kommunizmus meg a nácizmus rájuk épült..Javaslom utazz sokat s nézd meg a világot. ..
2022. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

16:45-ös, esélyes, hogy több helyen jártam, mint te :) Fogalmad sincs rólam, de látom már egész narratívát építettél fel egy képzeletbeli valakiről, akiről azt hiszed, hogy én vagyok :)

De persze nem a kérdésemre válaszoltál, bár igazából meg sem lep.


Továbbra sem hiszem el, hogy az a mondat ebben a formában elhangzott, és továbbra sem tudtad ezt bizonyítani, hogy márpedig igen.

2022. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!