Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyugat-Európában tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugat-Európában tényleg bemehetnek az óvodákba és iskolákba a homoszexualitást népszerítőket?

Figyelt kérdés
Én ezt nehezen hiszem el, ahol érték a gyermek és szeretetre nevelik őket, ott ez megtörténik. Akinek nyugaton jár oviba, suliba a kisgyereke, igaz ez??? Mondjuk szerintem nem azért lesz valaki meleg, mert rábeszélik... Meg ez nem úgy működik, hogy reggel beadod a kisfiad és délután kislányként hozod el vagy fordítva... Kiskoruaknál eleve nem is végeznek nemi átalakítást..

2022. ápr. 3. 20:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. ápr. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 kovpet ***** válasza:
89%
Engem gyíkká változtattak...
2022. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
15%

Nekünk ez volt az utolsó lökés, hogy költözzünk el Belgiumból Csehországba. Szerencsére a munkahely keresés könnyen ment, de már nagyon elegünk volt, hogy az arab és afrikai migránsok miatt nem lehet sötétedés után egyedül elengedni a nagyobbik lányunkat, de még a feleségem sem, a kisebbhez meg az iskolában kéthetente jártak be kifestett b*zik előadásokat tartani.

El lehet viccelni, meg propagandának tartani amit az a mocskos Orbán nyomat, de sajnos ebben kivételesen nem hazudik.

2022. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
16:18-as, te vagy a messziről jött ember
2022. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs hol,mi van.Mi Münchenben élünk,itt sajnos tényleg túl toljak,s az ovódákban voltak ilyen előadasok.De ez intézményfüggő lehet
2022. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%
14-es,akkor menj ki s tapasztald meg..10 éve voltam Parizsban s tavaly..Na ég és föld a kettő..Tapasztald meg ha nem hiszel csak a szemednek..
2022. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%
Azért milyen durva hogy aki leirja a sajat tapasztalatat s az nem tetszik a kérdezőnek azt lepontoztak..Ellenzékiként nekem van szekunder szégyenerzetem..A Nacik lehettek hasonlóak..Már értem egy ilyen országban a DK és a Mi Hazank miert népszerű..
2022. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%

#16, a romániai magyarok 90%-a imádja a köpcöst, mindent benyal, amit az eléjük tesz. Nem volt kidobott pénz, amit rájuk költött.

Én 2000-ben is voltam Párizsban, és akkor is voltak helyek a városban, ahol majdnem kizárólag észak-afrikai bevándorlók voltak az utcán, gyorsan mozogtak és hangosak voltak, elsőre riasztóak is. Később rájöttem, hogy egymással volt bajuk, nem velem, ha egyáltalán, mert erőszakot egyszer se láttam. A legsúlyosabb tömeggyilkosságokat egyébként nem bevándorlók követik el, Breivik maga is idegenellenes.

2022. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Sok az álhír. (legalább) kicsit gondolkodóknak ajánlanám,

nézzen utána: pl. hogy csinálták ki szegény Bara Margitot.

Film is készült a sztoriból.

Nem kell azonnal minden hülyeséget elhinni.

Kizártnak tartom, hogy transzvesztiták járnák az óvodákat

népszerűsíteni a nemváltó műtéteket.

2022. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 kovpet ***** válasza:
100%

"s az ovódákban voltak ilyen előadasok"


Pontosan milyenek?

Győzködték a gyerekeket, hogy műttessék át magukat? Volt is náluk szike, hogy helyben, kedvezményesen megejtsék a beavatkozást, fizetni elég utólag, részletekben? Esetleg valami LMBTQ+ alapítvány ki is fizette az ovisok helyett?

2022. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!