Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan, aki szerelemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szerelemben és monogám kapcsolatban él nála akár 35 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
Én lassan 4 éve vagyok együtt a barátommal. Ő most 69 éves lesz én pedig fél év múlva 34 éves leszek. Ő volt az első és jelenleg is, aki bevezetett a meleg párkapcsolatba...Nem volt zökkenő mentes az első egy évünk. Megcsalt egy párszor, mert nem tudta elhinni, hogy vannak ilyen fiatalok (gerontofil). Én csak és kizárólag a bőven 60 év fölötti férfiakhoz vonzódom. Várom azok írását, akik hasonló helyzetben élnek. Offolás nem ér. Mindenkinek van saját ideálja. Kinek a sovány vagy kövér, és sorolhatnám.

2022. ápr. 3. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Van.
2022. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Nincs.
2022. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vancs.
2022. ápr. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt fiatalabb párom, na nem ennyivel. Öt évig éltünk együtt.

Bár még "csak" 53 vagyok.

2022. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jlenleg sokkal dösebb vagyok a páromnál, de remekül megértjük egymást az ágyban és az élet többi részén is. Mi figyelünk egymásra, egymást tiszteletben tartjuk, és rettenetesen szerelmesek vagyunk egymásba. Remekül tudunk bármit megbeszélni, de mégis mindketten a magunk útját járjuk. Szabadok vagyunk egymástól, de tanácsot mindíg kérünk is egymástól. Igen, még mindíg szerelmesek vagyunk egymásba. Szerintem megoldható egy ilyen korkülönbséges kapcslat, csak akarni kell.... és nem a külsöségekkel foglakozni. A kritika annyira nem érdekel bennünket, hogy el is zavarjuk, aki beleszól az életünkbe.
2022. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!