Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb dom-ok csak szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb dom-ok csak szerintem többségileg besz*ri és csak online nagy az arca?

Figyelt kérdés

19 éves szubmisszív/switch srác vagyok hatalmas szexuális vágyakkal, helyesnek tartanak/tartom magam. Átlagos vékonyabb testalkatom van, elvileg ilyet keresnek legtöbben.

Én leginkább kapcsolatra utaznék egy idősebb domináns férfival. Írni írnak nekem, de annyira lapos az online ismerkedés és folyton az intim képekkel jönnek előszőr mint a tipikus képgyüjtögetők én meg személy szerint jobban megismerném a másikat mielőtt áttérnéni a szaftosabb témákra.

Mégis azt vettem észre hogy az ilyenek valószínűleg csak ábrándoznak, fantáziálnak egy ilyen viszonyról és a feltételes mód mindig jelen van a mondataikban. ‘Jó lenne ha’ ‘Izgatna’ és társai de semmi akció aki határozott lenne. Kicsit nagyon szánalmas az idősebb meleg világ, nem csak a fiatal melegeké. Értelmi nyomorult a legtöbb de mégis olyan büszkén jelen vannak az ilyen ismerkedős oldalakon. A kamuzás meg a másik.



2021. jún. 19. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod, kérdező!
2021. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttél még rá, hogy tele van a net kamusokkal, chatizélni akaró recsakhuszárokkal? 😄 Ja meg persze műdomocskákkal, akik "láttam már videón" vesz egy pálcát valamelyik shopban és máris hatalmas domnak kiáltja ki magát.
2021. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Hidd el forditva se jobb. Aránytalan elvárások. Mikor már a szolga szabja meg hogy miket kell csinálnom. Na itt a gond. A szolga megmondhatja mi izgatja de én döntök mi lesz. Ha kevés neki akkor is. Hisz ő a szolga. Ha megdugom akkor megdugom de ha nem se szólhat hiszen szolga. Ha ezt leírom máris paraszt meg bunkó vagyok mert nem figyelek rá. Holott figyelek rá csak nem kötelességem a vágyait teljesíteni. Plusz a többség fantáziája nem egyezik azzal ami majd a valóság és egyből a domináns hibája ez. Mondjuk ezzel csak ritkán találkoztam de gondoltam izgalmas ezt megnézni más oldalról is.


Egy vékony 30 éves domináns vágyakkal teli de talán túl normális pasi.

2021. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A netes ismerkedő oldalakon szinte mindenki csak szövegel. Én dom vagyok bi 40-es. Az összes sub partnerem az "életből" lett...bevonzottuk egymást. Neten probáltam...hát annyi nyomi agyatlan idiotát....életemben nem tapasztaltan...szóval értelek..neten szinte lehetetlen.
2021. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3. kommentelő jó dom lehet. Nekem fontos az IQ ami benne megvan. Igaza van. Neked kedves kérdező is van igazság abba amit mondasz.
2021. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!