Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb korban mik a kilátások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korban mik a kilátások fiatalabb srácoknál?

Figyelt kérdés
Csak mert én pl ettől félek, hogy majd ha idős leszek hogyan viselem azt, hogy nem tudok szexi srácokkal szexelni. Hiszen eljön az a nap hogy én se leszek olyan szexi.
2021. máj. 1. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
nyugi, sok apakomplexusos van, sokan gerjednek a vén tatákra is emiatt
2021. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha idős leszel, akkor miért szexi srácokra fogsz hajtani ?

Ők a világ közepe, vagy miért ?


Az 1--esnek igaza van, rengeteg az olyan,aki idősebbekre bukik.

Pont próbáltam ismerkedni egy 39 éves, normális férfivel. Aztán kibökte,hogy az előző barátja egy hetven felé közeledő,kövér, domináns férfi volt.

Akkor keress magadnak olyat , mondtam és ennyi is volt.


Biztos mindenki megtalálja,akit keres. Bár kezdem azt hinni, hogy az átlag kinézetű, normál szexuális igényűek lassan lehúzhatják magukat....

2021. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát a 2-es kommentelő nagyon megkeseredett. Gondolom várja a sült galambot, de semmiben nem hajlandó alkalmazkodni, stb. Szomorú, mert ez idős korára se fog változni.

Ez a behisztizős szöveg:

"Akkor keress magadnak olyat , mondtam és ennyi is volt."


Szerintem az hogy egy ember hogy zár le egy ismerkedést bemutatja az embert is. Azért mert nem passzolnak a vágyak lehet normálisan is elköszönni. De mindegy.


Amúgy én is tartok ettől, mert szeretném később is élvezni a szexet. És kétlem, hogy 50 éves koromra szexinek látom majd a korombelieket. :(

2021. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 50 éves voltam,mikor véget ért egy hosszú párkapcsolatom. Na én akkor úgy gondoltam, hogy ebből ennyi, befejeződött. De meglepődve tapasztalom, hogy most, még tíz évvel idősebben is vannak érdeklődők, méghozzá elég kitartóak. Teljesen átlagos ("korának megfelelő":)a testalkatom. Nem értem, mert -Wody Alennel- élve: be nem lépnék abba a klubba, ahová fölvennének. :)
2021. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Keress pénzt! És béreld ki a farukat!
2021. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű határokon belűl sem biztos hogy találni fiatalabb pasit.ez tapasztalat sajnos.ha valaki fiatalabbat szeretne azt már lepedózzák.
2021. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Legyen egy jó lakásod egy egyetemi városban! Az már jó alap. Sok csóró srác van, aki lakhatásért megfogja a bokáját.
2021. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Negyven felett megszűnik az élet ebből a szempontból sajnos. Tapasztalat....
2021. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%

8.-nak.


Neked töki.

2021. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

#7

Köztük én is szivesen fogom a bokámat érte

19p

2021. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!