Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leendő lakótárs-jelöltet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leendő lakótárs-jelöltet hogy érdemes arról tájékoztatni, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Két lakós ingatlan. A mostani lakótársam tudja és nincs vele baja, de elköltözik.


Én fogom meginterjúvolni az új jelölteket.


Hogy mondjam el úgy, hogy ne is legyen tolakodó, de egyben azért ne is maradjon ki. Mert ha utólag valahogy megtudja akkor mérgező lenne a légkör itthon.



2022. márc. 27. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tudni valók rovatban érdemes ezt tisztázni, mikor ismerteted a házirendet. Ugyan is együtt fogtok élni, jobb a békesség, elég hibbant emberek vannak szabadlábon.

Én csak egy másik meleggel élnék együtt albiba, mert akkor nem érezném magam feszélyezve.

2022. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
én ilyen helyzetben nyáron voltam. Megnézte a szobát és mikor a nappaliban beszéltünk a lakásról úgy általánosságban akkor elmondtam , hogy nézd amugy azt tudnod kell hogy... És elmondtam. Egy ember volt aki nem reagálta le jól, de ő sem előttem hanem mikor elment mondta hogy okés akkor majd viszsajelzek 2 nap mulva de ghostolt. Persze lehet h a szoba nem jött be neki de eléggé jól eldumáltunk meg úgy láttam h az info elmondása előtt nagyon odavolt a szobáért. Amugy a végén egy bi és egy hetero sráccal lakok és mindenki imád mindenkit :D senkinek semmi baja nincs és amugy én azt mondom 90% jól reagált. Mondd el mert később vér ciki...
2022. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%
Keress magad melle szinten meleget. Nekem pl pont az a nyomorom, hogy melegkent az alberlonek/lakotarsnak, hogy adagoljam be. Nyilvan itt is kiderul elobb, vagy utobb.
2022. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!